شناسهٔ خبر: 56346808 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

ونگر: آرسنال می‌تواند این فصل قهرمان لیگ برتر شود

آرسن ونگر، سرمربی افسانه ای باشگاه آرسنال، معتقد است این تیم می تواند در فصل جاری قهرمان لیگ برتر شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال فصل را فوق العاده و فراتر از انتظار آغاز کرده و با کسب 6 پیروزی از هفت بازی، بالاتر از منچسترسیتی در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته است. آرسن ونگر در بیش از یک دهه پایانی حضور روی نیمکت توپچی ها در فتح عنوان قهرمانی ناکام ماند و حالا ممکن است میکل آرتتا این آرزو را برای هواداران آرسنال برآورده کند. آرسن ونگر مدعی شد هیچ تیمی در این فصل فاصله زیادی با رقبای دیگر ندارد و البته شرایط بازیکنان بعد از وقفه جام جهانی در ماه نوامبر، در تعیین نام قهرمان فصل بسیار مهم خواهد بود.

آرسن ونگر گفت: "تصور می کنم  ممکن است تیم های دیگر برای کسب عنوان قهرمانی در این فصل لیگ برتر فرصت داشته باشند. من در حال حاصر معتقدم آرسنال از شانس خوبی برای رسیدن به این موفقیت در فصل برخوردار است، زیرا من هیچ تیمی را خیلی مسلط و با فاصله از دیگران نمی بینم و به همین دیل فکر می کنم که فرصت خوبی برای انجام رسیدن به این هدف در این فصل فراهم شده است.

البته نباید فراموش کرد شرایط فوتبال در این فصل کمی هم خاص است، زیرا مسابقات جام جهانی در میانه برگزار خواهد شد و شما نمی دانید که این تورنمنت چقدر روی عملکرد تک تک بازیکنان و تیم ها در ادامه فصل تاثیرگذار خواهد بود. اما در مجموع من معتقدم در این فصل فرصت خوبی برای تیم های دیگر برای رسیدن به عنوان قهرمانی در لیگ برتر وجود دارد."

نظر شما