شناسهٔ خبر: 56346695 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان:

آموزش‌وپرورش و دانشگاه دو نهاد مهم و انسان‌ساز هستند

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان گفت: آموزش‌وپرورش و دانشگاه دو نهاد مهم و انسان‌ساز هستند.

صاحب‌خبر -

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاتمی‌کن‌کبود در آیین آغاز سال تحصیلی جدید که امروز در دبیرستان دخترانه دانشگاه لرستان برگزار شد، اظهار کرد: براساس آموزه‌های حضرت امام (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، دانش‌آموزان و دانشجویان، سرمایه‌های انسانی آینده‌ساز مملکت هستند.

وی تصریح کرد: آنچه اهمیت دارد اینکه دانش‌آموزان و دانشجویان با انگیزه، امید و نشاط، دوران تحصیلات خود را سپری و همواره به این فکر باشند که در آینده بتوانند خدمات مفیدی برای پیشرفت ایران اسلامی، ارائه کنند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان خاطرنشان کرد: آموزش‌وپرورش و دانشگاه دو نهاد مهم و انسان‌ساز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

حاتمی‌کن‌کبود در جمع دانش‌آموزان خواستار مشارکت آنان در مسابقه تدارک دیده شده از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان شد و توضیح داد به تعداد ۱۴ نفر برگزیده نیز جوایزی اهداء می‌شود.

زیبا زمانی، مدیر دبیرستان دخترانه دانشگاه لرستان نیز در این مراسم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس و تسلیت فرا رسیدن ایام ۲۸ و ۳۰ صفر، اظهار کرد: براساس دستورات تیم مدیریتی دانشگاه لرستان (به ریاست جناب آقای دکتر نظری) و برنامه‌ریزی تیم مدیریتی دبیرستان دخترانه دانشگاه لرستان، هوشمندسازی کامل دبیرستان در حال اجراست تا مبتنی بر رویکردهای دانش‌بنیان، کیفیت آموزشی ارتقاء یابد.

وی در بخش دیگری از سخنانش، شرایط آموزشی و چارچوب‌های کاری و مقرراتی دبیرستان دخترانه دانشگاه لرستان را برای دانش‌آموزان توضیح داد.

گفتنی است در حال حاضر، دبیرستان دخترانه دانشگاه لرستان، تعداد ۲۴۶ نفر دانش‌آموز دارد.

انتهای پیام

نظر شما