شناسهٔ خبر: 56340725 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: کرج امروز | لینک خبر

در نشستی با مسئول قرارگاه خاتم الاوصیای البرز مطرح شد؛

لزوم بهره مندی از ظرفیت های قرارگاه خاتم الاوصیا در برنامه های فرهنگی و اجتماعی مدیریت شهری/راه اندازی پاتوق فرهنگی در محلات کرج

رئیس کمیسیون فرهنگی، هنری، ورزشی، اجتماعی و جوانان شورای اسلامی شهر کرج بر استفاده از پتانسیلهای مدیریت شهری کرج و ظرفیتهای علمی، اجتماعی و فرهنگی قرارگاه خاتم الاوصیای استان البرز در راستای فعالیتهای فرهنگی خبر داد.

صاحب‌خبر -
به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، حجت الاسلام علیرضا سعیدی از برگزاری نشست با فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیای استان البرز خبر داد و با اشاره به اهمیت اقدامات فرهنگی اظهار کرد: وجود نخبگان انقلابی و دلسوز در استان، سرمایه بزرگی است که می تواند اثر بخشی منویات رهبری در راستای گام دوم انقلاب و مردم سالاری دینی را محقق نماید.

وی با اشاره به اهداف فرهنگی و اجتماعی قرارگاه خاتم الاوصیا، به ظرفیت های دوسویه این مجموعه و مدیریت شهری کرج اشاره کرد و گفت: مدیریت شهری کرج در حال حاضر به لحاظ ظرفیت مکانی می تواند فضا و امکانات مناسب را برای بهره مندی شهروندان فراهم کند و همچنین می توان از توان و پتانسیل نیروی انسانی علمی و کارآمد قرارگاه در جهت اهداف مشترک بهره مند شد که گامی در راستای خدمات بهتر به شهر و شهروندان است.

عضو شورای شهر کرج با تاکید بر شناسایی امکانات موجود تصریح کرد: توان علمی و اجرایی مجموعه قرارگاه و همکاری دوجانبه با مدیریت شهری می تواند بسترساز اقدامات بزرگ فرهنگی در سطح استان شود.

سعیدی در بخش دیگری اظهار کرد: با برنامه ریزی های مناسب باید بستر راه اندازی پاتوق فرهنگی در محلات شهر فراهم  شود تا براساس وظایف ذاتی سازمانی و احساس نیاز در جامعه به وظیفه خود عمل کنیم.

وی همچنین بر برنامه ریزی مناسب اجرایی تاکید کرد و افزود: انتظار داریم تعاریف صحیحی از برنامه های فرهنگی و اجتماعی انجام گردد تا کارایی بهتر را شاهد باشیم 

شایان ذکر است در نشست امروز  سرپرست شهرداری کرج، معاون فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری نیز حضور داشتند.

نظر شما