شناسهٔ خبر: 56170494 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: روزیاتو | لینک خبر

خفیف جذاب اسنپ‌اکسپرس به دانش‌آموزان، دانشجویان و استادان!

اسنپ‌اکسپرس همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید کمپینی را تدارک دیده تا تمامی مردم در سراسر کشور بتوانند از معتبرترین برندها، لوازم‌التحریر

صاحب‌خبر -

در این روزهای پایانی تابستان، یکی از مهم‌‎ترین دغدغه‌های خانواده‌های دانش‌آموزان و دانشجویان، معلمان و استادان تامین کالاهای مرتبط با تحصیل و تدریس است. اسنپ‌اکسپرس همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید کمپینی را تدارک دیده تا تمامی مردم در سراسر کشور بتوانند از معتبرترین برندها، لوازم‌التحریر، انواع خوراکی‌های دلچسب و هرآنچه نیاز است را با تخفیف‌های جذاب تهیه کنند و تا ۵۰% تخفیف بگیرید.

خفیف جذاب اسنپ‌اکسپرس به دانش‌آموزان، دانشجویان و استادان!

این پویش از ۱۵ شهریور آغاز می‌شود و تا ۱۵ مهر ادامه دارد. کافی‌ست به اپلیکیشن یا سایت اسنپ‌اکسپرس مراجعه کنید و سبدتان را از کالاهای مورد نیاز مدرسه و دانشگاه پر کنید. یک خرید به صرفه، وقتی کامل می‌شود که در کمترین‌ زمان ممکن به دست ما برسد. برای این منظور اسنپ‌اکسپرس کنار شماست تا یک خرید به یاد ماندنی، به صرفه و فوری را رقم بزنیم.

اسنپ ‌اکسپرس سرویس تحویل آنلاین و فوری کالاهای سوپرمارکتی اسنپ است که با بیش از ۳۰۰۰ شعبه سوپرمارکت محلی و فروشگاه زنجیره‌ای در بیش از ۹۰ شهر در سراسر ایران آماده‌اند تا در این پویش بزرگ، در کمترین زمان ممکن خرید شما را همراه با تخفیف‌های جذاب به شما برسانند.

برای تهیه‌ی کالاهای تخفیف‌دار موجود در کمپین «سر زنگ اکسپرس»، به نشانی زیر مراجعه کنید:

https://snpx.link/r/7WPYP

خفیف جذاب اسنپ‌اکسپرس به دانش‌آموزان، دانشجویان و استادان!

نظر شما