شناسهٔ خبر: 55656360 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

دریافت هزینه به جز پول کتاب و بیمه در هنگام ثبت نام دانش اموزان ممنوع است

ناظر ستاد ثبت نام وزارت آموزش و پرورش در شیراز گفت: به جز پول کتاب و بیمه در هنگام ثبت نام دانش اموزان دریافت هر هزینه دیگری در مدارس عادی دولتی ممنوع است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، شاهرخ فرهادی در جلسه ستاد ثبت نام دانش اموزان مدارس فارس با حضور ناظران استانی این ستاد در شیراز گفت: بر اساس آمارهایی که توسط توسط مراکز نظرسنجی انجام شده نشان می دهد که معلمان از مورد اعتمادترین قشر جامعه هستند و این سرمایه ی اجتماعی بسیار بالایی برای فرهنگیان است. 

ناظر ستاد ثبت نام وزارت آموزش و پرورش ضمن اشاره به توجه ویژه به تکریم ارباب رجوع گفت: برخورد مناسب و سعه صدر در تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی اهمیت ویژه ای دارد که  باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

فرهادی با اشاره به انجام نظارت همگانی گفت: مردم می توانند از طریق سامانه اینترنتی : shekayat.medu.ir گزارش های خود را برای پیگیری ارسال نمایند. 

وی افزود: اولیاء امسال می توانند از طریق کدQr که در مکان مناسبی در محل ثبت نام نصب می شود، گزارش خود را به اطلاع کارشناسان ارزیابی عملکرد ادارات اموزش و پرورش برسانند.

ناظر ستاد ثبت نام وزارت آموزش و پرورش ضمن اشاره به طرح آدرس در هنگام ثبت نام گفت: حتما به محل سکونت دانش آموزانی که در محدوده مدرسه است مورد توجه قرار گیرد.

وی گفت: مدارس باید قانونا دارای کارتخوان باشد چراکه تکریم ارباب رجوع، واریز مستقیم هزینه به حساب مدرسه را درپی دارد.

وی در پایان گفت: استان فارس در زمینه پاسخگویی به شکایات در زمره استانهای برتر کشور است و پاسخگویی به شکایات در این استان بسیار مطلوب است.

انتهای خبر/خ

نظر شما