شناسهٔ خبر: 55636189 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

٨ پيروزى به نام موى تاى كاران ايرانى در مسابقات جهانى

در ادامه مسابقات قهرمانی موی تای جوانان جهان ۲۰۲۲، دو نماینده دیگر ایران با پیروزی برابر حریفان خود، موفق به صعود به دیدار نیمه پایانی شدند.

صاحب‌خبر -

به گزارش ورزش سه، رقابتهای موی تای قهرمانی جوانان جهان در بخش مبارزه از روز جمعه ۲۱ مرداد ماه با حضور ورزشکارانی از ۱۰۰ کشور جهان به میزبانی شهر کوالالامپور مالزی آغاز شد و تا ۲۸ ماه جاری ادامه دارد.

در مبارزات امروز، ۴ موی تای کار جوان ایرانی برابر حریفان خود به روی رینگ رفتند که نتیجه آن ثبت ۲ پیروزی و ۲ شکست برای تیم کشورمان بود‌.

در دیدار یک‌چهارم پایانی وزن ۴۸-کیلوگرم رده سنی ۱۷-۱۶ سال دختران، صدف سادات موسوی موفق شد با نتیجه ۳۰ بر ۲۶  بر جوستانو چاتیا از هندوستان غلبه کرده و راهی دیدار نیمه پایانی شود‌.

همچنین حسین فراهانی دیگر نماینده کشورمان، برای رسیدن به مبارزه ماقبل فینال وزن منهای ۷۵ کیلوگرم رده سنی ۱۷-۱۶ سال با مصطفی ساکر از امارات روبه‌رو شد که نتیجه این مبارزه نزدیک و نفسگیر، ۲۸ بر ۲۹ به نفع ملی‌پوش کشورمان پایان یافت‌.

ستاره مرشدی و سیدآرشام حسینی دو موی تای کاری بودند که با قبول شکست در دیدار یک چهارم نهایی اوزان ۵۱- و ۳۲- کیلوگرم، از رسیدن به نیمه نهایی بازماندند.

فردا سه شنبه ۲۵ مرداد ماه در پنجمین روز این پیکارها ۵ نماینده ایران در مبارزه ماقبل فینال، با حریفانشان روبه‌رو می‌شوند.

در منهای ۴۰ کیلوگرم رده سنی ۱۱-۱۰سال، سهیل مزرعاوی برای رسیدن به فینال، عزیز الحمادی از امارات را پیش رو دارد.

در منهای ۴۶ کیلوگرم همین بخش، مختار فرج الله در نیمه نهایی با پرمینوف از تیم IFMA روبه‌رو می شود.

در منهای ۴۸ کیلوگرم رده سنی ۱۷-۱۶سال، صدف سادات حسینی در نیمه نهایی به مصاف کینسو اولا از اتریش خواهد رفت.

در منهای ۶۳/۵ کیلوگرم رده سنی ۱۷-۱۶ سال، بشیر مزرعاوی برای رسیدن به نیمه نهایی با واکاریس دیدیکا از لیتوانی مبارزه می کند.

و بالاخره در منهای ۷۵ کیلوگرم همین رده سنی، حسین فراهانی در نیمه نهایی، با سامویل گلن از بلژیک پیکار خواهد کرد.

برچسب‌ها:

نظر شما