شناسهٔ خبر: 55552294 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

مدیرکل امداد فارس خبر داد:

جذب ۱۳۶۳ حامی جدید ایتام در فارس

مدیرکل امداد فارس از ثبت نام ۱۳۶۳ حامی جدید در دهه اول ماه محرم امسال در استان خبر داد.

صاحب‌خبر -

مرتضی موصلی چهارشنبه ۱۹ مرداد به خبرنگاران گفت: این تعداد حامی، حمایت از ۳۰۰۰ فرزند معنوی را در طرح اکرام ایتام و محسنین بر عهده گرفتند و در همین مدت ۲۶ میلیون تومان واریزی برای فرزندان انجام شده است.

او افزود: جذب حامیان نیکوکار از طریق کلیه پایگاه های ثابت و سیار (بیش از ۱۵۰ پایگاه) در سطح استان، جذب مجازی و حقیقی انجام شده است.

مدیرکل کمیته امداد فارس با ابراز قدردانی از خیران و نیکوکارانی که در این طرح همواره در کنار امداد استان بودند، اضافه کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۲۰ هزار و ۵۶ حامی جدید به جمع حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین فارس پیوستند که حمایت از ۴۸ هزار و ۳۷۴ فرزند معنوی را متقبل شدند که مبالغی را به شکل منظم به‌حساب آن‌ها واریز می‌کنند و در مناسبت‌های مختلف نیز کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند.

موصلی یادآور شد: در حال حاضر ۱۲۷ هزارو ۵۵۰ حامی از ۲۷ هزارو ۶۸۹ کودک معنوی خود حمایت می‌کنند که از ابتدای سال تاکنون ۵۹ میلیارد تومان برای فرزندان خود واریزی داشتند.

این مقام مسئول گفت: خیرین و نیک اندیشان می‌توانند در سراسر کشور با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir راه‌های مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین را مشاهده کرده و با انتخاب فرزند معنوی خود(حتی با ماهانه تنها ۱۰ هزار تومان) در این کار خیر سهیم باشند.

انتهای پیام

نظر شما