شناسهٔ خبر: 55551688 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

اعلام محدودیت‌های ترافیکی ۱۳ محرم در یزد

رئیس پلیس‌‍ راهنمایی و رانندگی استان از اعمال برخی محدودیت های ترافیکی همزمان با سومین روز شهادت سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) در مسیرهای تردد هیات های عزاداری در این شهرستان یزد خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، سرهنگ مهدی زارع ظهر امروز در جمع برخی خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد:‌ همه ساله در سومین روز شهادت امام حسین (ع) برنامه هایی از سوی هیات های مذهبی در معابر عمومی برگزار می شود و هیات های سینه زنی و زنجیر زنی مسیری را می پیمایند.

وی افزود: بر این اساس پلیس راهنمایی و رانندگی محدودیت های ترافیکی را به منظور پیشگیری از بروز سانحه و تسهیل در اجرای برنامه های عزاداری برای امام حسین (ع) از سوی هیات های مذهبی اعمال می کند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی یزد تصریح کرد:  محدودیت های ترافیکی پلیس راهور از ساعت ۰۶۰۰ صبح در خیابان قیام از تقاطع بعثت تا تقاطع شهدا  آغاز شده و تا پایان نماز ظهر و عصر ادامه دارد.

سرهنگ زارع خاطرنشان کرد: در بعد از ظهر پنجشنبه مورخ ۲۰ مرداد ازساعت ۱۶۰۰ الی ۲۰۰۰ به علت برگزاری عزاداری هیئت های مذهبی در حسینه بعثت تقاطع بعثت مسدود می باشد و ماموران پلیس راهور از تردد خودروها از تقاطع شهدا  به سمت خیابان قیام، تقاطع ایرانشهر به سمت تقاطع بعثت و تقاطع دولت آباد به سمت تقاطع بعثت و میدان گل سرخ به سمت تقاطع بعثت جلوگیری می‌کنند.

انتهای پیام/الف

نظر شما