شناسهٔ خبر: 55551362 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: راه دانا | لینک خبر

استاندار کرمان خبر داد؛

سفر دو روزه رئیس جمهور و هیات دولت به کرمان

محمد مهدی فداکار استاندار کرمان از سفر دو روزه هیات دولت به استان پهناور کرمان خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  راه آرمان " محمدمهدی فداکار ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اعلام رسمی سفر رئیس جمهور به استان کرمان اظهار کرد: پس از مدت ها انتظار انتهای هفته جاری سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت به استان کرمان صورت می گیرد که  از ظهر روز پنجشنبه ۲۰ مردادماه تا جمعه شب ادامه خواهد داشت.


وی با اشاره به اینکه در این سفر بازدیدهای مختلف و جلسات مختلف برگزار می شود، افزود: جلسه شورای اداری،دیدار با نخبگان، نشست خبری با اصحاب رسانه و نشست با فعالان اقتصادی و معادن از دیگر برنامه های ریاست جمهوری در کرمان است.

فداکار تصریح کرد: در دستگاه های اجرایی نیز معاونین وزراء  نیز میز خدمت را تشکیل داده و پاسخگوی مراجعات مردمی خواهند بود.

استاندار کرمان بیان کرد: مصوبات پیشنهادی مختلفی در حوزه های گوناگون از جمله بهداشت و درمان، آب، سیل ، راه و شهرسازی و غیره... در این سفر دیده شده که  قطعیت مصوبات سفر بعد از پایان سفر به اطلاع مردم رسانده می شود، در مجموع حضور رییس قوه مجریه در استان کرمان سفر پربرکتی برای استان خواهد بود.

وی افزود: البته جزئیات بیشتر برنامه های سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت به استان کرمان امشب در برنامه گفتگوی ویژه از رسانه استانی  اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/ 

نظر شما