شناسهٔ خبر: 55551340 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

مدیر کل راهداری استان:

لوله‌های زیر پل گردنه دژکرد در پادنای سمیرم در آتش سوخت

اصفهان- ایرنا- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اصفهان گفت: لوله‌های پلی اتیلن به کار رفته در زیر پل گردنه دژکرد در پادنا در شهرستان سمیرم به دلیل نامشخصی در آتش سوخت.

صاحب‌خبر -

فرزاد دادخواه روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به اینکه جنس لوله این پل، پلی اتیلن بوده، ایجاد آتش در داخل پل موجب بروز این حادثه شده است.

وی ادامه داد: دلیل آتش سوزی و اینکه چه کسی در این محل اقدام به روشن کردن آتش کرده مشخص نیست اما احتمالا آتش برای مواردی مانند آماده کردن چایی روشن شده و سپس گسترش یافته و موجب بروز خسارت به پل شده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان اظهار داشت: احتمال آتش زدن حجم بالایی از زباله و ضایعات در زیر پل هم وجود دارد.

به گزارش ایرنا، پل محور روستایی دژکرد- پادنا با هدف تسهیل در عبور و مرور مردم دو شهرستان اقلید و ‌سمیرم و سایر کاربران جاده ای ساخته شده و در واقع ارتباط جاده ای بین شهرستان‌های اقلید (استان فارس) و سمیرم (استان اصفهان) را برقرار می‌کند.  

شهرستان سمیرم با حدود ۹۰ هزار نفر جمعیت در ۱۶۰ کیلومتری جنوب استان اصفهان واقع شده که این پل ارتباط زمینی و جاده ای بین دژکرد و پادنا از توابع دو شهرستان را فراهم کرده است.

نظر شما