شناسهٔ خبر: 55551124 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: راه دانا | لینک خبر

بازیهای کشورهای اسلامی؛ دیدار رئیس کمیته المپیک با مقامات تنیس روی میز جهان/ صالحی امیری: ورزش قهرمانی در مسیر اصلی خود قرار گرفته است

رئیس کمیته ملی المپیک ایران با مقامات تنیس روی میز جهان دیدار کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ایران در حاشیه حضور در سالن برگزاری مسابقات تنیس روی میز بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی قونیه و تماشای رقابت بانوان ملی کشورمان در دور تیمی رقابت ها، با برخی مقامات جهانی این ورزش دیدار نمود و یادگاری هایی تقدیم ایشان کرد.

صالحی امیری در دیدار با خانم پترا سورلینگ، رئیس فدراسیون جهانی تنیس روی میز، خلیل المهندی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز آسیا، استیو داینتون، مدیر اجرایی فدراسیون جهانی تنیس روی میز و اکتای جیمن، رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور میزبان، ترکیه، ضمن تقدیم هدایای یادگاری به ایشان، از آنها دعوت نمود تا از ایران بازدید به عمل آورند.

صالحی امیری:  ورزش قهرمانی در مسیر اصلی خود قرار گرفته است

رئیس کمیته ملی المپیک ایران در حاشیه دیدار از مسابقه تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران که با برتری مقابل تیم کشور آذربایجان همراه بود، ضمن تبریک این برد و پیروزی در سایر مسابقات کاروان ایران سرافراز گفت:  خوشبختانه بانوان افتخار آفرین ما امروز  در بخش تیمی و انفرادی موفق به شکست تیم آذربایجان شدند و دیروز هم خانم شهسواری از سد قهرمان‌ المپیک گذشت.

صالحی امیری عنوان کرد؛ اتفاق‌های خوبی در حال شکل گیری است و خبرهای مسرت بخشی از رشته‌های دیگر به گوش می رسد و این به این مفهوم است که ورزش قهرمانی ایران در مسیر صحیح خود قرار گرفته و آن، جهش به سمت قله‌های توسعه است.

وی گفت؛ امروز در این سالن با رئیس فدراسیون جهانی تنیس روی میز، رئیس فدراسیون تنیس روی میز آسیا، مدیر اجرایی فدراسیون جهانی و رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور میزبان دیدار‌هایی داشتم. رئیس فدراسیون جهانی تنیس روی میز از توسعه این رشته در ایران بسیار اظهار رضایت و خرسندی کرد.

رضا صالحی امیری در ادامه گفت: علیقارداشی رئیس فدراسیون دلسوز ما با جدیت، برنامه مسیر توسعه این رشته را پیش می‌برد.

وی در پایان بیان کرد: امیدوارم طی روزهای آتی، خبرهای بسیار خوبی برای ملت عزیزمان داشته باشیم. ایران سرافراز در قونیه؛ در میان ۵۷ کشور اسلامی، جزو مدعیان کسب سکوی قهرمانی است و ملت عزیز ایران از نتایج آن مطلع خواهند شد.

برچسب‌ها:

نظر شما