شناسهٔ خبر: 55550953 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

جذب یک‌هزار و ۳۶۳ حامی جدید در دهه اول محرم امسال

مدیرکل امداد امام خمینی (ره) فارس از ثبت نام یک هزار و ۳۶۳ حامی جدید در دهه اول ماه محرم امسال در استان خبر داد.

صاحب‌خبر -

مرتضی موصلی گفت: یک هزار و ۳۶۳ حامی جدید در دهه اول ماه محرم امسال حمایت از ۳۰۰۰ فرزند معنوی را در طرح اکرام ایتام و محسنین بر عهده گرفتند که در همین مدت ۲۶ میلیون تومان واریزی برای فرزندان انجام شده است.

او گفت: جذب حامیان نیکوکار از طریق کلیه پایگاه‌های ثابت و سیار (بیش از ۱۵۰ پایگاه) در سطح استان، جذب مجازی و حقیقی صورت گرفته است.

موصلی، با ابراز قدردانی از خیران و نیکوکارانی که در این طرح همواره در کنار امداد فارس بودند، گفت: از ابتدای امسال ۲۰ هزار و ۵۶ حامی جدید به جمع حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین فارس پیوستند که حمایت از ۴۸ هزار و ۳۷۴ فرزند معنوی را متقبل شدند که مبالغی را به شکل منظم به‌حساب آن‌ها واریز می‌کنند و در مناسبت‌های مختلف نیز کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند.

مدیر کل امداد فارس یادآور شد: در حال حاضر ۱۲۷ هزارو ۵۵۰ حامی از ۲۷ هزارو ۶۸۹ کودک معنوی خود حمایت می‌کنند که از ابتدای سال تاکنون ۵۹ میلیارد تومان برای فرزندان خود واریزی داشتند.

موصلی در پایان گفت: خیرین و نیک اندیشان می‌توانند در سراسر کشور با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir راه‌های مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین را مشاهده کرده و با انتخاب فرزند معنوی خود (حتی با ماهانه تنها ۱۰ هزار تومان) در این کار خیر سهیم باشند.

نظر شما