شناسهٔ خبر: 55550580 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: خبرنامه دانشجویان ایران | لینک خبر

شرکت هرمس چرا برترین برند مهاجرت است؟

یکی از روش‌های بررسی یک شرکت مهاجرتی، این است که متقاضیان میزان مسئولیت‌پذیری و در دسترس بودن آن را در قبال خود و خواسته‌هایشان بسنجند. به طور معمول شرکت هرمس برای مشتریان خود، به اندازه کافی وقت می‌گذارد و پرسنل آن همیشه برای پاسخگویی در دسترس هستند.

صاحب‌خبر -

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»، افراد زیادی به دنبال مهاجرت به کشورهای مختلف هستند. از این رو تعداد و فعالیت مؤسساتی که در زمینه مهاجرت به مردم خدمات ارائه می‌دهند، روز به ‌روز در حال افزایش می‌باشد. متأسفانه با افزایش چشمگیر شرکت‌های مهاجرتی، تعداد کلاهبرداران و شرکت‌های مهاجرتی قلابی نیز افزایش یافته است. آنها به ازای انجام هیچ‌گونه خدماتی، هزینه‌های هنگفتی را از متقاضیان دریافت می‌کنند. بنابراین انتخاب برترین موسسه مهاجرتی در فرآیند مهاجرت، بسیار حائز اهمیت می‌باشد. در سال‌های اخیر شرکت هرمس اپلای به عنوان برترین برند مهاجرت شناخته‌شده است. در این مقاله به بررسی دلایل آن خواهیم پرداخت.

 

درباره شرکت هرمس

این شرکت، با بیش از ده سال سابقه در زمینه مهاجرت، کارنامه درخشانی دارد. زیرا در طی مدت زمان فعالیت خود در این زمینه، از انواع مختلف روش‌های مهاجرت برای مشتریان خود استفاده کرده است. در واقع این شرکت به‌ عنوان یکی از بهترین مؤسسات مهاجرتی به منظور مهاجرت به کشورهایی همچون فرانسه، ترکیه، روسیه، ایتالیا، انگلستان و سایر کشورهای اروپایی می‌باشد. این شرکت مهاجرتی در تهران تأسیس‌ شده است و عقد تمامی قراردادها در آن، تحت نظر وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی انجام می‌شود. علاوه بر این، در ایران فقط شرکت هرمس است که تمامی قرارداد‌های کاری خود با مشتریان را با همکاری بیمه ایران، بیمه می‌کند و هزینه‌های کاریابی نیز تحت نظر همین بیمه ایران پوشش داده‌شده‌اند. بنابراین در صورت بروز هرگونه مشکل یا صادر نشدن ویزا، مشتریان می‌توانند هزینه‌های خود را از بیمه دریافت کنند.

از طرفی در این شرکت مهاجرتی، یک تیم گسترده و پرتلاش فعالیت دارند. مشتریان می‌توانند در زمینه‌های فعالیت این شرکت ازجمله مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی، اقامت موقت، اخذ انواع ویزاهای اقامت دائم، مهاجرت سرمایه‌گذاری و غیره مشاوره رایگان و تخصصی به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته دریافت کنند.

خدمات ارائه‌شده در شرکت هرمس

شرکت هرمس به عنوان برترین برند مهاجرت خدمات زیادی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این شرکت توانسته است بیش از ۷۶ درصد از پرونده‌های مهاجرتی مشتریان خود را با موفقیت به سرانجام برساند. همین امر باعث محبوبیت این شرکت مهاجرتی نسبت به رقبای خود در میان متقاضیان مهاجرت شده است. به طور کلی خدمات ارائه‌شده در این شرکت مهاجرتی عبارتند از:

کمک به مهاجرت کاری:

این شرکت مهاجرتی در زمینه کاریابی و ارائه موقعیت‌های شغلی گوناگون در خارج از کشور فعالیت و تخصص دارد. کاریابی بین‌المللی کاربین با نام تجاری هرمس با شماره مجوز 52009 تحت نظر مستقیم وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی فعالیت می‌کند. همچنین با رعایت تمامی خط مشی‌های این وزارت خانه در تلاش است تا برای کارجویان عزیز، ویزای کار از کشور موردنظرشان دریافت کند.

کمک به مهاجرت تحصیلی:

شرکت هرمس به متقاضیان و علاقه‌مندان به تحصیل در خارج از کشور کمک می‌کند تا به راحتی پذیرش دانشگاه موردنظر خود را دریافت نمایند. متقاضیان می‌توانند برای دریافت پذیرش از دانشگاه‌های کانادا، استرالیا، آلمان، ترکیه و بیشتر کشورهای اروپایی در رشته‌های موردعلاقه خود، از طریق این شرکت اقدام کنند.

کمک به مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری:

ارائه خدمات به متقاضیانی که در نظر دارند از طریق سرمایه‌گذاری مهاجرت کنند، یکی دیگر از مهم‌ترین خدمات این شرکت مهاجرتی است. به طور کلی مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری بسیار آسان‌تر از سایر روش‌ها همچون مهاجرت از طریق تحصیل یا کار می‌باشد. به همین دلیل، این روش در میان متقاضیان از محبوبیت بیشتری برخوردار است. البته ناگفته نماند که پروسه انجام فرآیندهای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، نسبت به روش‌های دیگر به زمان کوتاه‌تری نیاز دارد.

کمک به مهاجرت از طریق استارت آپ:

این شرکت به عنوان برترین برند مهاجرت سال‌ها تجربه در حوزه مهاجرت‌های استارت آپی دارد. بنابراین می‌تواند فرآیند مهاجرت استارت‌ آپی را برای متقاضیان واجدشرایط تسهیل بخشد. افرادی که ایده‌های نوآورانه دارند و می‌خواهند از طریق آن به کشور موردنظر خود مهاجرت کنند، می‌توانند از مجموعه هرمس مشاوره دریافت کنند.

کمک به اخذ اقامت:

تیم برجسته این شرکت مهاجرتی، از وکلای مجرب و بسیار قدرتمندی تشکیل‌شده است که اغلب پرونده‌های اخذ اقامت دائم مشتریان خود را با موفقیت به سرانجام می‌رساند. به طور کلی این مجموعه با ارائه خدمات و کمک به اخذ اقامت، توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کند.

کمک به اخذ ویزا:

یکی دیگر از خدماتی که به متقاضیان مهاجرت در شرکت هرمس ارائه می‌شود، کمک به اخذ انواع ویزاها است. این شرکت مهاجرتی با سابقه درخشان خود در زمینه اخذ ویزا، به‌صورت ۲۴ ساعته اطلاعات کافی و مشاوره رایگان در رابطه با هر کدام از ویزاهای تحصیلی، کاری، موقت و دائم در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

شرکت هرمس چرا برترین برند مهاجرت است؟

دلایل انتخاب شرکت هرمس به عنوان برترین برند مهاجرت

به طور کلی قوانین هر کشور برای مهاجرت، سالانه تغییر می‌کند. بنابراین مهم‌ترین وظیفه یک مؤسسات مهاجرتی خوب و دقیق این است که اطلاعات به‌روز را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. البته این به‌تنهایی کافی نیست. شرکت‌های مهاجرتی باید با داشتن نظم، شفافیت و صداقت در همه مراحل و فرآیندهای انجام کار، یک مشاوره کامل در رابطه با همه روش‌های قانونی مهاجرت ارائه دهند. مجموعه هرمس به عنوان برترین برند مهاجرت به دلایل زیر انتخاب‌شده است:

 1. ثبت رسمی و شناسنامه‌ی قانونی:

اولین و مهم‌ترین دلیل انتخاب شرکت مهاجرتی هرمس به عنوان برترین برند، این است که دارای شناسنامه‌ قانونی می‌باشد و به طور رسمی ثبت‌شده است. زیرا در غیر این صورت، امکان پیگیری حقوقی و قانونی از این شرکت وجود ندارد. علاوه بر این، قراردادهایی که بین مشتریان و این شرکت منعقد می‌شوند، به‌واسطه وجود شماره ثبت رسمی، جنبه حقوقی و رسمی دارند. در نتیجه، می‌توانند به عنوان سند، در محاکم قضایی کشور در نظر گرفته شوند

 1. شبکه وکلا و کارگزاران خارج از کشور:

یکی دیگر از دلایل انتخاب شرکت هرمس به عنوان برترین برند در زمینه مهاجرت، کارآیی آن می‌باشد. این شرکت برای اینکه بتواند از نزدیک پرونده‌های مشتریان خود را پیگیری کند، دارای وکلا و کارگزارانی در کشورهای هدف است. امروزه قسمت اعظم پروسه مهاجرت، به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود. اما در برخی موارد، مراجعه حضوری به سفارتخانه‌ها و نمایندگی‌های دولت‌های موردنظر، ضروری می‌باشد. بنابراین، داشتن وکلا و کارگزاران قانونی در کشورهای هدف، یکی از مزیت‌های بزرگ مجموعه هرمس به‌حساب می‌آید.

 1. ارائه خدمات پس از ورود از جانب مجموعه هرمس:

شرکت هرمس به عنوان برترین برند مهاجرت به مشتریان خود خدمات پس از ورود به کشور مقصد ارائه می‌دهد. این خدمات می‌توانند به افرادی که برای اولین بار به کشور مقصد می‌روند، کمک بزرگی کنند. عمدتاً خدمات پس از ورود شامل کمک در انجام اموری همچون افتتاح حساب بانکی، ثبت‌نام بیمه، ثبت‌نام فرزندان در مهدکودک و مدرسه، یافتن و عقد قرارداد اجاره یا خرید خانه و حتی اسکان موقت آن‌ها می‌شود.

 1. داشتن وب سایت معتبر و سایر بسترهای فضای مجازی:

یکی از دلایل ابتدایی برای انتخاب شرکت هرمس به عنوان برترین برند مهاجرت، وب‌سایت این مجموعه مهاجرتی می‌باشد. زیرا وب سایت این شرکت در موتورهای جستجویی مثل گوگل، جایگاه و رتبه بالایی دارد. همچنین این وب‌سایت اطلاعات جدید و مفیدی را به علاقه‌مندان مهاجرت ارائه می‌دهد. در واقع وب‌سایت این شرکت، یک راه ارتباطی برای مشتریان در سراسر کشور و به نوعی، ویترین این شرکت به شمار می‌آید.

 1. نماد اعتماد الکترونیکی:

به طور کلی نماد اعتماد الکترونیکی، یکی از اجزاء اصلی برای شناسایی مؤسسات مهاجرتی مجاز در کشور است. شرکت مهاجرتی هرمس نیز به عنوان برترین برند مهاجرتی دارای یک نماد اعتماد الکترونیکی می‌باشد. این شرکت مهاجرتی برای انجام خدمات الکترونیکی، از مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران درخواست نماد اعتماد کرده است. این مرکز که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور می‌باشد، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی اعلام می‌کند که مجموعه موردنظر، برای انجام پرداخت‌های الکترونیکی، قابل‌اعتماد است. بدین ترتیب مشتریان این شرکت مهاجرتی می‌توانند، پرداخت الکترونیکی، مبادلات و تراکنش‌های مالی خود را با اطمینان کامل انجام دهند.

 1. به‌روز بودن شرکت هرمس:

همان‌طور که گفته شد قوانین مهاجرتی کشورها، روزبه‌روز تغییر می‌کند. در صورت ایجاد کوچک‌ترین تغییر و اطلاع نداشتن مؤسسات مهاجرتی ممکن است سرنوشت متقاضیان مهاجرت به طور کلی تغییر کند. به همین دلیل اطلاع داشتن از آخرین تغییرات قوانین مهاجرتی کشورهای مقصد برای کارشناسان و وکلای این شرکت مهاجرتی، بسیار حائز اهمیت است. افراد می‌توانند با مطالب و اطلاع‌رسانی‌های موجود در صفحه مجازی و وب‌سایت هرمس، به‌روز بودن این شرکت را بسنجند.

 

 1. خوش‌نام بودن:

خوش‌نام بودن شرکت مهاجرتی هرمس در میان رقبا، یکی دیگر از دلایل انتخاب آن به عنوان برترین برند مهاجرت می‌باشد. البته خوش‌نام بودن یک عامل کیفی است و نه کمّی. در نتیجه، نمی‌توان آن را به طور دقیق سنجید یا اندازه گرفت. اما با نظرسنجی از مشتریان این شرکت مهاجرتی می‌توان به‌آسانی آن را دریافت. زیرا اغلب مشتریان رضایت خود را از نحوه عملکرد این مجموعه بیان می‌کنند.

 1. رزومه حرفه‌ای شرکت مهاجرتی هرمس:

منظور از رزومه حرفه‌ای، تعداد پرونده‌های موفقی است که این شرکت مهاجرتی انجام داده است. این عامل همانند خوش‌نام بودن، نسبی می‌باشد و سابقه و مدت زمان فعالیت موسسه مهاجرتی در آن تأثیر به سزایی دارد. با این حال، نمی‌توان شرکت هرمس را با یک شرکت تازه تأسیس از نظر رزومه حرفه‌ای مقایسه کرد. بنابراین بهتر است تعداد پرونده‌های موفق این شرکت را به نسبت سال‌های فعالیت آن، در نظر بگیریم.

به عنوان مثال، اگر مجموعه هرمس با 20 سال سابقه کار، فقط 200 پرونده‌ی موفق داشته باشد، این آمار نشان‌دهنده رزومه حرفه‌ای ضعیف می‌باشد. زیرا عملاً، فقط توانسته است در طول یک سال، 10 پرونده را با موفقیت تکمیل کند. در حالی که این چنین نیست و سالانه بیش از 100 پرونده این شرکت سرانجام موفقی داشته‌اند.

 1. مشتری مداری و رعایت حقوق مشتریان:

متقاضیانی که برای دریافت مشاوره یا عقد قرارداد به مجموعه هرمس مراجعه می‌کنند، در می‌یابند که نحوه برخورد، روش پاسخگویی، حوصله، دقت و پیگیری‌های کارشناسان و مشاوران بسیار متفاوت‌تر از سایر شرکت‌ها می‌باشد. به طور کلی، مشتری مداری و میزان رعایت حقوق مشتریان از ویژگی‌ها و خط مشی مجموعه هرمس به عنوان برترین برند مهاجرت است. از طرفی، بندهای مندرج در قراردادهای این شرکت مهاجرتی نشان‌دهنده میزان تعهدات بر عهده‌ی مشتری یا موسسه می‌باشد.

 1. مسئولیت‌پذیری و در دسترس بودن:

یکی از روش‌های بررسی یک شرکت مهاجرتی، این است که متقاضیان میزان مسئولیت‌پذیری و در دسترس بودن آن را در قبال خود و خواسته‌هایشان بسنجند. به طور معمول شرکت هرمس برای مشتریان خود، به اندازه کافی وقت می‌گذارد و پرسنل آن همیشه برای پاسخگویی در دسترس هستند. همچنین کارشناسان این مجموعه پیگیر مشکلات و سؤالات مشتریان خود می‌باشند و در صورت مراجعه حضوری به گرمی از آن‌ها استقبال می‌کنند. علاوه بر این، آن‌ها متقاضیان را به طور شفاف در جریان مراحل پرونده خود قرار می‌دهند.

 1. پرهیز از وعده‌های توخالی:

متقاضیان باید در فرآیند مهاجرت به خاطر داشته باشند که دریافت هیچ‌یک از ویزاهای کشورهای مقصد، تضمینی نمی‌باشد. مجموعه هرمس در طی سال‌های متعدد فعالیت خود، هرگز چنین وعده‌ای به متقاضیان مهاجرت نداده است. همین امر دلیلی برای انتخاب آن به عنوان برترین برند مهاجرت در نظر گرفته می‌شود. در عوض، مجموعه هرمس به جای وعده‌های توخالی، در موارد دیگری به مشتریان خود تضمین می‌دهد. به عنوان مثال اگر درخواست ویزای متقاضیان رد شود، مبالغی را که پرداخت کرده‌اند، به آن‌ها برگردانده می‌شود. البته ناگفته نماند که در روند برگشت هزینه ویزاهای رد شده، پول متقاضی پس از کسر هزینه‌های پرداخت‌شده به ادارات و سفارتخانه‌ها قابل برگشت است.

 1. داشتن هویت و برند:

هویت و برند هر شرکت مهاجرتی با مشاهده وب سایت آن، بازخوردهای گرفته‌شده از حضور فیزیکی در محل شرکت و رفتارهایی از این دست به دست می‌آید. در این مورد افراد نباید فقط به تبلیغات یک شرکت در فضاهای مجازی اکتفا کنند. شرکت هرمس دارای یک دفتر رسمی است و شماره تلفن‌های ثابتی دارد. همه این‌ها در کنار وب‌سایت معتبر و نماد اعتماد الکتریکی، نشان دهنده هویت و برند این شرکت مهاجرتی می‌باشند.

شرکت هرمس چرا برترین برند مهاجرت است؟

جمع‌بندی

شرکت هرمس یک شرکت مهاجرتی معتبر است و به عنوان برترین برند مهاجرت شناخته می‌شود. این شرکت مهاجرتی دارای شماره ثبت رسمی می‌باشد و بیش از 10 سال در زمینه های مختلف مهاجرت ازجمله اخذ انواع ویزاهای کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری و غیره فعالیت می‌کند. این شرکت در تهران تأسیس‌شده و تیم مجرب آن از کارشناسان، مشاوران و وکلا تشکیل‌شده است. این تیم به طور 24 ساعته در 7 روز هفته به متقاضیان مهاجرت خدمات ارائه می‌دهد و بسیار پیگر سؤالات و روند مهاجرت مشتریان خود می‌باشد.

نظر شما