شناسهٔ خبر: 55545356 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

معاون سازمان شهرداریها و دهیاریها:

درجه ۱۷ شهرداری کشور ارتقاء یافت

معاون امور شهرداری های سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور از ارتقاء درجات جدید ۱۷ شهرداری از سوی وزیر کشور به استانداری ها خبر داد و گفت: به موجب این ابلاغیه ها؛ درجه شهرداری بوشهر به۱۱ ارتقاء یافت.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایسنا، علی زینی وند ضمن بیان این مطلب گفت: همچنین درجه شهرداری های سلماس در استان آذربایجان غربی به ۹ و شریف آباد در استان تهران به ۷ ارتقاء یافت.

وی ادامه داد: درجه شهرداری های بهاران شهر و هرند در استان اصفهان و فاضل آباد در استان گلستان هم به ۶ ارتقاء یافت.  

زینی وند اضافه کرد: درجه شهرداری های ورزقان در استان آذربایجان شرقی و جناح در استان هرمزگان به ۵ ارتقاء یافت.

  معاون امور شهرداری های سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ادامه داد: درجه شهرداری های باغشاد در استان اصفهان، خنجین در استان مرکزی، ریحان در استان کرمان، ریز در استان بوشهر و زرنق در استان آذربایجان شرقی به ۴ ارتقاء یافت. 

زینی وند افزود: درجه شهرداری های آچاچی در استان آذربایجان شرقی، نازک علیا در استان آذربایجان غربی، کمه در استان اصفهان و چیتاب در استان کهگیلویه و بویراحمد هم به ۳ ارتقاء یافت.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، وی یادآور شد: بر اساس دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می‌توانند پیشنهاد ارتقاء درجه خود را بعد از تائید استانداری به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال کنند.

انتهای پیام

نظر شما