شناسهٔ خبر: 55506998 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

موسوی:

۵۳ درصد جمعیت کشور تحت پوشش خدمات سازمان تأمین‌اجتماعی هستند

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی کشورگفت:توسعه امکانات و ظرفیت‌های خدمات‌رسانی تأمین‌اجتماعی در مناطق محروم، اولویت اساسی سازمان تأمین‌اجتماعی است.

صاحب‌خبر -

موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی کشور گفت: درحال حاضر حدود ۵۳ درصد جمعیت کشور تحت پوشش خدمات سازمان تأمین‌اجتماعی هستند و توسعه امکانات و ظرفیت‌های خدمات‌رسانی تأمین‌اجتماعی در مناطق محروم، اولویت اساسی سازمان تأمین‌اجتماعی است. طی ماه‌های گذشته به‌منظور توسعه پوشش بیمه‌ای برای بیماران خاص اقدامات بسیار خوبی انجام شد و هدف سازمان جلب رضایت اقشار مختلف مردم تحت پوشش است و در این زمینه ازهیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم

وی با اشاره به اینکه متولیان بخش درمان و مسئولان سازمان تأمین‌اجتماعی برای جبران عقب‌ماندگی منطقه، باید تصمیمات مناسب و شایسته‌ای اتخاذ کنند، افزود: با توجه به عدم سرمایه‌گذاری‌ مهم و تأثیرگذار شرکت سرمایه‌گذاری تأمین‌اجتماعی (شستا) در استان اردبیل، مطالعه و اجرای سرمایه‌گذاری‌های اقتصادی و تحول‌آفرین در استان اهمیت زیادی دارد. استان اردبیل نیازمند سرمایه‌گذاری‌های مهم از سوی شستا است و این سرمایه‌گذاری‌ها باید تأثیرگذار و منجر به رشد و توسعه اقتصادی منطقه شود.

نظر شما