شناسهٔ خبر: 55497070 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: تحلیل بازار | لینک خبر

تحلیل بازار رمزارزها؛

احتمال ایجاد جهش قیمت برای تزوس| توکن XTZ را زیر نظر داشته باشید

نگاهی به نمودار روزانه توکن تزوس نشان می دهد که این ارز یک گُوِه متقارن تشکیل داده و احتمال افزایش قیمت برای این ارز دیجیتال بسیار زیاد است.

صاحب‌خبر -

به گزارش بازار، ساعات آینده برای پیش بینی قیمت تزوس بسیار حیاتی است. دلیل آن این است که قیمت توکن XTZ در حال تلاش برای حفظ حمایت قبلی خود بوده که ممکن است به مقاومت جدید تبدیل شود.

سطح قیمت ۱.۸۰ تا ۱.۹۰ دلار به عنوان محوری برای این توکن در موارد متعدد عمل کرده است. بازپس گیری این سطح ممکن است باعث ایجاد جهش بزرگ برای این ارز دیجیتال شود.

پیش بینی قیمت تزوس

احتمال ایجاد جهش قیمت برای تزوس| توکن XTZ را زیر نظر داشته باشید

نگاهی به نمودار روزانه توکن تزوس نشان می دهد که این ارز یک گُوِه متقارن تشکیل داده است. در حال حاضر، قیمت در حال تلاش برای شکست قیمت بوده و در عین حال با مقاومت پیش روی خود نیز مبارزه می کند.

تایید این شکست، پتانسیل افزایش قیمت تا ۳ دلار را افزایش خواهد داد. این هدف همچنین با سطح اصلاحی فیبوناچی ۰.۶۱۸ همسو می شود که اوج آوریل را به کف ژوئن متصل می کند.

حتی یک پیش‌بینی ملایم تر برای قیمت تزوس می‌تواند سطح قیمتی ۲.۳۲ دلاری را طی روزهای آتی برای خریداران متصور شود. این نقطه ای است که بالاترین سطح ژوئن و سطح فیب ۰.۳۸۲ را به هم متصل می سازد. با این وجود، اگر قیمت سطح ۱.۵ دلار را از دست بدهد، هر دوی این اهداف قیمتی صعودی باطل خواهند شد.

لازم به ذکر است، در صورتی که مایل به هرگونه معامله خرید یا فروش تزوس هستید، حتما همزمان نمودار قیمت بیت کوین را نیز تحت نظر داشته و آخرین تحولات قیمت این رمز ارز را نیز بررسی نمایید.

نظر شما