شناسهٔ خبر: 55497062 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

فرماندار ماکو:

کوچکترین اهمال در مدیریت بحران از سوی دستگاهها قابل قبول نیست

فرماندار ماکو گفت: کوچکترین کوتاهی از طرف مسئولان در قبال پاسخ به بحران و مدیریت آن طی روزهای آینده قابل قبول نیست.

صاحب‌خبر -

کاظمی شامگاه ۱۵ مردادماه در جلسه اضطراری ستاد بحران ماک با اشاره به اینکه تمامی دستگاه های خدمات رسان برای پیشگیری از خسارات احتمالی بارش های پیش رو آماده باش کامل باشند،  افزود: در این راستا کلیه مرخصی ها لغو و تلفن ها در دسترس باشد و هر دستگاهی که در مقابله با بحران در ماکو کوتاهی کند باید شخصا" پاسخگو باشد.

فرماندار ماکو در این جلسه همچنین با بیان اینکه تمامی دستگاه های خدمات رسان، نیروهای امدادی و نهادهای عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان برای مقابله، پیشگیری و کاهش خسارات احتمالی ناشی از بارندگی های سیل آسای پیش رو آماده باشند، گفت : بر اساس پیش بینی‌های هواشناسی بارش های شدید و همراه با وقوع سیل از روز شنبه ۱۵ مرداد تا ۱۷ مرداد گزارش شده و پیشگیری از خسارات احتمالی در گرو مشارکت و همکاری مردم و توجه به هشدارهای احتمالی است.

وی از شهروندان به ویژه روستاییان و عشایر شهرستان خواست چنانچه در مناطق در معرض سیلاب قرار دارند از حضور در مسیل و رودخانه ها اجتناب کنند.

به گزارش ایسنا، کاظمی افزود: شهرداری های ماکو و بازرگان و امور آب باید نسبت به لایروبی کانال ها ، رودخانه ها و مسیل های شهری اقدام کرده و در آماده باش کامل با همه تجهیزات لجستیکی و ماشین آلات و نیروی انسانی باشند.

انتهای پیام

نظر شما