شناسهٔ خبر: 55301929 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنو | لینک خبر

سرپرست پرسپولیس درباره زمان دربی استقلال و پرسپولیس چه گفت ؟

سرپرست پرسپولیس در پایان مراسم قرعه‌کشی به زمان بازی‌های این تیم در لیگ برتر واکنش نشان داد.

صاحب‌خبر -

سرپرست پرسپولیس درباره زمان دربی استقلال و پرسپولیس چه گفت ؟

افشین پیروانی در پایان مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور درمورد رویارویی تیم‌های استقلال و پرسپولیس در هفته دوازدهم، اظهار کرد: امیدوارم که اتفاقات خوبی رخ دهد و لیگ برتر شروع خوبی داشته باشد. امیدوارم کمبودهایی که سال گذشته داشتیم همچون اشتباهات داوری، سیستم‌های رادیویی جبران شود.

وی ادامه داد: ضمن اینکه بعید می‌دانم تا سالیان سال VAR داشته باشیم. حالا قول می‌دهند اما هنوز عملی نشده است. کیفیت چمن‌ها و وضعیت ورزشگاه‌ها باید خوب شود. امیدوارم همه چیز دست به دست هم بدهد تا شاهد یک لیگ خوب باشیم.

پیروانی خاطرنشان کرد: قرعه‌کشی هم برگزار شد و فرقی نمی‌کند که در چه هفته‌ای با چه تیمی روبرو می‌شویم، چون همه تیم‌ها خوب هستند و همه تلاش می‌کنند تا بهترین نتیجه را بگیرند. بدون شک ما هم پرسپولیس هستیم، هواداران زیادی داریم. خوشبختانه امسال می‌توانیم هواداران را هم در ورزشگاه ببینیم؛ آنها یار دوازدهم ما هستند و می‌خواهیم که در کنار هم بهترین اتفاقات را رقم بزنیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر صحبتی که درمورد ورزشگاه‌ها می‌شد مسئولان می گفتند که در تلاش هستند و ما هم می‌گوییم که انشالله تلاش کنند که این ورزشگاه‌ها شرایط خوبی پیدا کنند. واقعاً برخی ورزشگاه‌ها مشکل دارند. برای داشتن یک لیگ خوب و پویا هم باید دست به دست هم بدهند. اگر من می‌گویم کمبودهایی داریم باید مرتفع شوند تا لیگ شرایط خوبی داشته باشد.

نظر شما