شناسهٔ خبر: 54984843 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: همشهری آنلاین | لینک خبر

ببینید | فینال داغ با اجراهایی مهیج در عصر جدید | داور مرحله نهایی چه کسی است؟ | فینالیست‌های عصر جدید را بشناسید | زمان پخش ویژه‌برنامه اعلام قهرمان

فصل سوم «عصر جدید» به ایستگاه پایانی خود نزدیک می‌شود و زمان زیادی به پخش فینال بزرگ مسابقه با رقابت ۶ شرکت‌کننده پایانی نمانده است. در ادامه با شرکت‌کنندگانی که به فینال مسابقه استعدادیابی عصر جدید راه یافتند آشنا می‌شوید.

صاحب‌خبر -

به گزارش همشهری آنلاین، فصل سوم عصر جدید به ایستگاه پایانی خود نزدیک می‌شود و زمان زیادی به پخش فینال بزرگ مسابقه با رقابت ۶ شرکت‌کننده پایانی نمانده است. بینندگان «عصر جدید» می‌توانند هیجان‌انگیزترین شب مسابقه را شنبه ۱۸ تیرماه بعد از خبر ۲۲ از شبکه سوم سیما تماشا کنند.

ببینید | یک فینال داغ با اجراهایی مهیج در عصر جدید | داور مرحله نهایی چه کسی است؟| فینالیست‌های عصر جدید را بشناسید| زمان پخش ویژه‌برنامه اعلام قهرمان

۱- در این رقابت سخت و مهیج، ستیلا و آنیسا از شیراز و بوشهر با یک نمایش آکروبات هوایی دیدنی دیگر روی صحنه خواهند آمد و با تلفیق حرکات زیبا و دلهره‌آور خود، قصه رسیدن به یک رویا را روایت خواهند کرد.

۲- پیمان ابراهیمی از درچه اصفهان داستان‌های شیرین و بامزه‌اش از خانواده دوست‌داشتنی‌اش را ادامه خواهد داد و یک استندآپ کمدی گرم و پرانرژی اجرا می‌کند.

۳- احسان یاسین از کاشان، در ادامه اجراهای دلنشین خود، یک قطعه موسیقی عاشقانه و عارفانه را می‌خواند که اختصاصا برای فینال مسابقه ساخته و آماده کرده است.

۴- ساینا شیخی از اندیمشک خوزستان در یک نمایش جذاب، نزدیک به بیست کاراکتر را دوبله می‌کند و با مهارتی در اندازه‌های یک دوبلور حرفه‌ای استعداد خود را به رخ می‌کشد.

۵- علی طولابی از کوهدشت لرستان، ترکیبی از چند قطعه موسیقی پرطرفدار را در یک اجرای خوانندگی شنیدنی روی صحنه خواهد آورد و تماشاگران بسیاری را مجذوب خود می‌کند.

۶- و در نهایت، باستانی‌کارانِ گروه پهلوانک‌های ایران‌زمین با یک اجرای ورزشی هماهنگ و خوش‌ریتم روی صحنه خواهند آمد و کباده قهرمانی می‌کشند.

داور مرحله نهایی فقط مردم هستند و با پایان هر اجرا، رأی‌گیری برای آن آغاز می‌شود. مخاطبان می‌توانند یک یا چند اجرای مورد علاقه خود را انتخاب کنند و برای ثبت رأی خود تا پایان ۲۶ تیر فرصت دارند.

«عصر جدید» برای اعلام قهرمان نیز تدارک خاصی دیده است و شنبه و یکشنبه، ۲۵ و ۲۶ تیرماه با دو ویژه‌برنامه زنده و جذاب مهمان مخاطبان شبکه سوم سیما خواهد بود. بدین ترتیب، فصل سوم «عصر جدید» با مشخص شدن رده‌بندی نفرات اول تا ششم در شب عید سعید غدیر پایان می‌یابد.

نظر شما