شناسهٔ خبر: 54967039 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

مندس به دنبال تیم برای CR7

رونالدو در اتلتیکو؛ توئیتی که زود حذف شد!

دو خبرنگار اسپانیایی و انگلیسی روز گذشته خبر از پیشنهاد شدن رونالدو به اتلتیکو مادرید دادند.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، وقتی مشخص شد فوق‌ستاره پرتغالی تمایلی به ماندن در منچستریونایتد ندارد از تیم‌های مختلفی به‌عنوان خواهان او نام برده شده است: چلسی، رم، رئال‌مادرید، پاری‌سن‌ژرمن، ناپولی و.. اما 2 نام در این میان بیش از همه عجیب است؛ بارسلونا و اتلتیکو مادرید.

حضور روز دوشنبه ژرژ مندس مدیر برنامه‌های سرشناس کریستیانو رونالدو در شهر بارسلونا، شایعات در مورد انتقال کریستیانو به بارسا را به اوج رساند اما رسانه‌های اسپانیایی خیلی زود این شایعات را تکذیب کردند.

یک خبرنگار پرتغالی هم دیروز به مارکا گفت که مندس این روزها رونالدو را به تیم‌های زیادی معرفی کرده و یکی از آنها اتلتیکو مادرید است ولی بارسا و اتلتیکو به‌عنوان آخرین راهکار رونالدو برای جدایی از منچستر مدنظر خواهند بود.

روز گذشته انتشار یک توئیت از خبرنگار اسکای اسپورتس بر شایعات بازگشت رونالدو به لالیگا دامن زد. متئو تامپسون توئیت کرد:« فوری؛ رونالدو به اتلتیکو پیشنهاد شد. دستمزد مشکلی نخواهد بود و برای رونالدو بازی در لیگ قهرمانان در اولویت است. انتقالی 40 میلیون یورویی.» 

واکنش هواداران فوتبال به این توئیت گسترده بود به طوری‌که او ساعتی بعد توئیت خود را حذف کرد. پدرو موراتا، خبرنگار کادنا کوپه نیز ضمن تایید این خبر گفت که مندس به مدیران اتلتیکو گفته است برای جذب رونالدو باید 40 میلیون یورو هزینه کنند. 

نظر شما