شناسهٔ خبر: 54847538 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

بروز مشکلات اداری؛

چرا خریدهای جدید بارسلونا رسمی نمی‌شوند؟

مشکلات اداری مانع اعلام خبر رسمی انتقال آندریاس کریستنسن و فرانک کسیه به باشگاه بارسلونا شده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد فرانک کسیه، هافبک اهل ساحل عاج میلان و آندریاس کریستنسن، مدافع دانمارکی چلسی هر دو در پایان ماه ژوئن به اتمام می رسد و هر دو بازیکن نیز از چند ماه قبل برای پیوستن به بارسلونا با مدیران این باشگاه توافق کرده اند. اما نشریه اسپورت امروز با انتشار گزارشی مدعی شد مدیران بارسا باید شرایطی را که در ابتدا مورد توافق طرفین قرار گرفته بود؛ دوباره بازنویسی کرده و مذاکرات را از نو آغاز کنند. 

در واقع هدف بارسلونا این است که از قوانین مالی لالیگا پیروی کرده و از بروز هر گونه مشکل و محرومیتی در ادامه جلوگیری کنند. بدون بندهای جدید در قرارداد، هیچ یک از این بازیکنان نمی توانند قرارداد خود را ثبت کنند و در واقع تاخیر ایجاد شده در اعلام خبر رسمی جذب فرانک کسیه و آندریاس کریستنسن نیز به همین دلیل است. بارسلونا در این هفته 200 میلیون یورو پول نقد خواهد داشت و با توجه به فروش درصدی از حق پخش تلویزیونی، شرایط مالی باشگاه بهتر می شود. 

اما قراردادهای این دو بازیکن باید بازنویسی شود تا رقم دریافتی آنها زیر سقف دستمزد قرار بگیرد و این اتفاق به زودی رخ خواهد داد. اما تردیدی وجود ندارد که بارسلونا با فرانک کسیه و آندریاس کریستنسن به توافق کامل دست یافته و بعد از حل این مشکلات اداری، این خبر به صورت رسمی منتشر خواهد شد.

نظر شما