شناسهٔ خبر: 54748973 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: همشهری آنلاین | لینک خبر

پلیس: لیدرهای هنجارشکنی شیراز دستگیر شده‌اند

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز اعلام کرد که تعدادی از مسببان و لیدرهای برگزاری تجمع هنجارشکنانه بلوار شهید چمران شیراز، دستگیر شده‌اند.

صاحب‌خبر -

به گزارش همشهری آنلاین، سرهنگ  فرج شجاعی، جمعه ۳ تیر به خبرنگاران گفت: روز چهارشنبه اول تیر کلیپی در مورد برپایی تجمع مختلط ورزشی در بلوار شهید چمران شیراز در فضای مجازی منتشر شد که احساسات عمومی را جریحه دار کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز افزود با توجه به اینکه برابر قانون این اقدام جرم بوده و به دنبال مطالبات مردمی مبنی بر برخورد با مسببان و عوامل این تجمع،  بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت. 

شجاعی افزود: ماموران انتظامی تحقیقات خود را  در این زمینه آغاز و مطلع شدند که پس از برگزاری تجمع مختلط ورزشی در محوطه بازی اسکیت برد متاسفانه تعدادی از افراد بدون رعایت ملاحظات شرعی و موازین قانونی، در پایان مراسم ورزشی اقدام به کشف حجاب کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز خاطرنشان کرد: روز گذشته دوم تیرماه با هماهنگی دستگاه قضایی تعدادی از مسببان و عوامل  مرتبط با این تجمع شناسایی و دستگیر شدند.

شجاعی با بیان اینکه دستگیرشدگان برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند، گفت: برگزاری هرگونه تجمع ورزشی یا غیر ورزشی مختلط بدون رعایت موازین شرعی و قانونی از نظر پلیس ممنوع بوده و خلاف مقررات است و برابر قانون با برگزارکنندگان آن برخورد خواهد شد.

نظر شما