شناسهٔ خبر: 54748930 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

بایدن برگه تقلبش را رو به دوربین گرفت+ عکس

در گافی دیگر از رئیس جمهور آمریکا، بایدن برگه دستورالعمل‌هایی که به او برای شرکت در سخنرانی داده شده بود را رو به دوربین گرفت.

صاحب‌خبر -

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در ادامه گاف‌های دنباله دار خود، برگه تقلب خود را که در آن به او دستورات اولیه در مورد اینکه در طول جلسه کجا بنشیند و چه کاری انجام دهد را پشت و رو گرفت و سوژه عکاسان شد.

در این برگه فهرستی از دستورالعمل‌ها به رئیس جمهور ۷۹ ساله آمریکا نوشته شده بود، از جمله: وارد اتاق روزولت شوید و به شرکت کنندگان سلام کنید. سپس روی صندلی خود بنشینید، در حد ۲ دقیقه اظهارات مختصری بدهید و جلسه را ترک کنید.

در این برگه همچنین به بایدن دستور داده شده بود که که قبل از ترک جلسه با شرکت کنندگان صحبت کند، از آن‌ها سؤال بپرسد و از آن‌ها تشکر کند.

 برگه تقلب بایدن

سال گذشته نیز در گافی مشابه، بایدن برگه‌ای را که یکی از مشاورانش به او داد که روی آن نوشته شده بود: «روی چانه شما چیزی چسبیده» را رو به دوربین گرفت و بازهم سوژه عکاسان و مردم در شبکه‌های اجتماعی شد.

به نظر می‌رسد اشتباهات کلامی و گاف‌های جو بایدن از کنترل خارج شده و در هر ملاقات رسمی و غیررسمی گاف‌های بایدن تا جایی رو به وخامت  گذاشته که او با لکنت‌های مکرر، فراموشی و اشتباه در نام کشور‌ها و رؤسای جمهور و در نهایت تکرار کلمات نامفهوم و نشان دادن علائم و رفتار‌های عجیب در برخی سخنرانی ها، سلامت توانایی‌های ذهنی خود را زیر سوال برده است. حقیقت ناخوشایند‌تر در مورد بایدن این است که او همیشه توانایی فوق العاده‌ای برای گفتن نه فقط اشتباه، بلکه بدترین چیز‌ها را داشته و این باعث شده برخی رسانه‌ها به او لقب «ماشین گاف» را بدهند.

نظر شما