شناسهٔ خبر: 54747563 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

علی مرادی به انتخابات فدراسیون جهانی وزنه‌برداری رفت

علی مرادی برای حضور در انتخابات فدراسیون جهانی وزنه برداری راهی آلبانی شده است. 

صاحب‌خبر -

به گزارش ایسنا، انتخابات فدراسیون جهانی وزنه برداری شنبه و یکشنبه هفته آینده در کشور آلبانی برگزار می شود. در این انتخابات تکلیف پست های ریاست، نایب رئیس، دبیرکل، هیات اجرایی، کمیته ها و کمیسیون های فدراسیون جهانی مشخص خواهد شد. 

علی مرادی رییس پیشین فدراسیون وزنه برداری ایران که برای پست های ریاست، دبیرکلی ، نایب رییسی و هیات اجرایی کاندیدا شده است، به آلبانی سفر کرد. او روز دوشنبه سمت خود را در ریاست فدراسیون وزنه برداری ایران از دست داد و سجاد انوشیروانی به عنوان سرپرست منصوب شد. 

علیرضا قریشی رئیس هیات وزنه برداری خوزستان و محسن بیرانوند دبیر فدراسیون وزنه برداری برای عضویت در کمیته های فنی و مربیان فدراسیون جهانی کاندیدا هستند که این دو نفر به صورت آنلاین در انتخابات شرکت می کنند. 

پیش از این یک سایت خارجی مدعی شده بود که با توجه به اینکه علی مرادی دیگر ریاست فدراسیون وزنه برداری ایران را برعهده ندارد، از انتخابات کنار گذاشته می شود. در اساسنامه فدراسیون جهانی نیز آمده است که نماینده فدراسیون ملی در کنگره باید رئیس، نایب رئیس، دبیر کل یا عضو هیات رئیسه فدراسیون باشد.

 اکنون با توجه به این مسئله باید دید که فدراسیون جهانی اجازه حضور علی مرادی در انتخابات فدراسیون جهانی را می دهد یا او را از لیست کاندیداها حذف می کند.

همچنین فدراسیون جهانی لیست نمایندگان هر کشور که می توانند در انتخابات رای بدهند را اعلام کرد و برای ایران نام علی مرادی درج شده است این مسئله هم تا فردا که انتخابات آغاز می شود، مشخص خواهد شد که در نهایت مرادی می تواند به عنوان نماینده ایران رای بدهد یا خیر.  

انتهای پیام

نظر شما