شناسهٔ خبر: 54299828 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: شفقنا | لینک خبر

دادستان کل کشور: هیئت عالی قضایی امروز به آبادان می‌رود/ با متخلفان ساختمان متروپل برخورد می‌شود

صاحب‌خبر -

شفقنا- دادستان کل کشور اعلام کرد که هیئت عالی در دادستانی کل تعیین شده که امروز عازم آبادان می‌شوند تا پرونده های مربوط به ساختمان متروپل را بررسی کنند.

به گزارش شفقنا به نقل از روابط عمومی دادگستری استان خوزستان،‌ حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری افزود: ۸۰ برگ از پرونده ای که در آبادان تشکیل شده بود به بنده رسید و همکاران من آنها را بررسی کردند.

دادستان کل کشور ادامه داد: گزارش‌ها و مستنداتی که ارسال شد نشان می‌دهد که مباحث و مطالب گسترده‌ای در استان مطرح شده است از جمله تشکیل پرونده‌هایی در مرکز استان که مرتبط با این موضوع است؛ با این مقدار مستنداتی که به دست ما رسیده اظهارنظر قطعی مشکل است.

منتظری اضافه کرد: هیئت عالی در دادستانی کل تعیین کردیم که فردا عازم خوزستان خواهند شد که هم به دادگستری آبادان و هم دادگستری اهواز خواهند رفت و پرونده‌هایی که در آنجا مطرح است را خواهند دید.

وی اظهار کرد: باتوجه به مجموعه اطلاعاتی که اکنون به دست ما رسیده الان با قاطعیت نمی‌توانم بگویم قصور و تقصیری از ناحیه دستگاه قضا انجام شده است یا نه.

دادستان کل کشور افزود: اطمینان می دهم بدون هیچگونه اغماضی مساله را براساس قوانین و مقررات پیگیری خواهیم کرد.

منتظری تصریح کرد: به نظر می‌رسد که با گرفتن مستندات آبادان بتوانیم به نظری برسیم اما مستنداتی که تا امروز دیدم اظهار نظر درباره آن مشکل است. در دستگاه قضایی و دادستانی کل هیچ اغماضی نخواهیم کرد.

نظر شما