شناسهٔ خبر: 54184898 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:

۹ شهرستان چهارمحال وبختیاری همچنان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد

شهرکرد- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با بیان اینکه ۹ شهرستان چهارمحال و بختیاری در شرایط زرد کرونایی قرار دارد، اظهار کرد: وضعیت شهرستان «لردگان» آبی است.

صاحب‌خبر -

ارسلان خالدی فر در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۱۸ نفر با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری مراجعه کردند، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون از ۲۹۵ هزار و ۸۵۱ نفر تست گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای همه گیری کرونا در چهارمحال و بختیاری ۹۸ هزار و ۴۰۷ نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند، گفت: هم‌اکنون هیچ بیماری با شرایط وخیم در بخش‌های ویژه مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری بستری نیست.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های استان را پنج نفر اعلام کرد و افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته روز بدون فوتی کرونا در استان به ثبت رسید که در حال حاضر مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به بیماری کرونا در چهارمحال و بختیاری هزار و ۸۴۹ نفر است.

خالدی فر عنوان کرد: طی شبانه روز گذشته هفت بیمار مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری شناسایی شده است که از این تعداد یک بیمار در مراکز درمانی استان بستری شده است.

وی با بیان اینکه ۹ شهرستان چهارمحال و بختیاری در شرایط زرد کرونایی قرار دارد، اظهار کرد: وضعیت شهرستان «لردگان» آبی است.

نظر شما