شناسهٔ خبر: 52107760 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: آنا | لینک خبر

ارتش عراق به حالت آماده‌باش در آمد

نیروهای امنیتی عراق اعلام کردند که پس از فرار زندانیان داعش از زندان غویران در شهر الحسکه سوریه و حمله تروریستی به نیروهای ارتش سوریه، نیروهای نظامی عراق به حالت آماده‌باش درآمده‌اند.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه جهان خبرگزاری آنا، نیروهای امنیتی عراق اعلام کرد که این نیروها پس از فرار زندانیان داعش از زندان غویران در شهر الحسکه سوریه و حمله تروریستی به نیروهای امنیتی عراق در بامداد امروز به حالت آماده باش درآمده‌اند و اقدامات خود در مرز با سوریه را تشدید کرده اند.

سرلشکر «جبار الطائی» فرمانده عملیات غرب نینوا گفت: با آمادگی نیروهای امنیتی عراق برای جلوگیری از نفوذ تروریست‌ها از سوریه به داخل کشور امنیت کامل در منطقه مرزی برقرار شده است.

وی تاکید کرد که با همکاری گسترده شهروندان ساکن مناطق، نیروهای امنیتی عراق از توانایی و آمادگی کامل برای دفع هرگونه نفوذ به داخل خاک این کشور برخوردارند.

فرمانده عملیات غرب نینوا با بیان این که مرزهای این استان با سوریه از وضعیت پایداری برخوردارند و اقدامات حفاظتی در کل مرز اجرا شده است، افزود: تامین امنیت مرزهای استان نینوا به وسعت حدود ۲۶۶ کیلومتر از امروز به طور کامل تشدید می‌شود.

انتهای پیام/۴۱۲۹/

نظر شما