شناسهٔ خبر: 51994285 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: مفدا | لینک خبر

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:

در راستای ارائه خدمات رفاهی بهتر به دانشجویان سلف سرویس دانشگاه بهسازی می شود

با توجه به استهلاک سلف سرویس دانشگاه و به منظور ارایه خدمات رفاهی بهتر به دانشجویان، حوزه سلف سرویس بهسازی و تعمیر شده است.

صاحب‌خبر -
به گزارش مفدا_زاهدان ، دکتر علیرضا انصاری مقدم، معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در گفتگوبا خبرنگار مفدا زاهدان در خصوص تعمیر و بازسازی حوزه سلف سرویس دانشگاه در طی هفته جاری افزود: با توجه به استهلاک برخی تجهیزات موجود در سلف سرویس دانشجویان و نیاز به بازسازی و تعمیر این وسایل، در حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه اقداماتی در راستای بهسازی و تجهیز این بخش صورت گرفته است.
در مرحله گام اول این بهسازی تعداد ۲۰۰ عدد میز ناهار خوری و ۸۰۰ عدد صندلی به منظور افزایش رفاه حال دانشجویان خریداری و به مجموعه سلف سرویس اضافه گردیده است.
همچنین علاوه بر این اقلام، مقدمات خریداری تجهیزات مورد نیاز جهت راه اندازی سیستم بخار طبخ غذا در این حوزه نیز انجام شده و امیدواریم بزودی پس از طی مراحل اداری فرآیند خرید و راه اندازی این تجهیزات مکانیزه و صنعتی نیز فراهم گردد.
دکتر انصاری مقدم در ادامه به حضور گروههای مختلف دانشجویی در خوابگاهها جهت حضور در امتحانات نیز اشاره نمود و افزود: کلیه دانشجویان روزانه و متقاضی دریافت خوابگاه در حوزه خوابگاههای پردیس اسکان داده شده اند و همچنین به منظور افزایش رفاه حال دانشجویان از ظرفیت خوابگاههای دانشگاه آزاد نیز با تعاملی که با مسئولین این دانشگاه برقرار شده است استفاده گردیده و تعدادی از دانشجویان نیز در این خوابگاهها اسکان داده شدند.
گردآورنده: آرزو جعفری، خبرنگار مفدا زاهدان
تنظیم: هما قهقایی

نظر شما