شناسهٔ خبر: 51994261 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

دبیر کارگروه تنظیم بازار استان سمنان:

مرغ گرم پایین‌تر از قیمت مصوب کشوری در استان سمنان عرضه می‌شود

سمنان- دبیر کارگروه تنظیم بازار استان سمنان بابیان اینکه نظارت بر روی کالاهای اساسی در استان باید بیشتر شود، گفت: مرغ گرم پایین‌تر از قیمت مصوب کشوری در استان عرضه می‌شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، علی تشنه دل شامگاه شنبه در سیزدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار و نظارت بر فرآیند عرضه مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی استان به میزبانی سالن یادگار امام استانداری سمنان ضمن بیان اینکه گوشت مرغ گرم در استان پایین‌تر از قیمت مصوب کشوری عرضه می‌شود، ابراز داشت: در کالاهایی نظیر تخم‌مرغ و گوشت قرمز نیز ثبات قیمت وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه با اجرای طرح درج قیمت تولید بر روی کالاهای اساسی در واحدهای تولیدی شاهد ثبات و کاهش قیمت مصرف‌کننده خواهیم بود، افزود: این مهم می‌طلبد تا واحدهای تولیدی نیز همکاری لازم در این زمینه داشته باشند.

دبیر کارگروه تنظیم بازار استان سمنان ضمن بیان اینکه با همکاری سایر دستگاه‌ها باید نظارت بر کالاهای اساسی انجام شود، ابراز داشت: انتظار می‌رود به منظور رصد و پایش کالاهای اساسی و نظارت بر فرآیند عرضه مایحتاج عمومی جلسات کارگروه تنظیم بازار استان علاوه در مرکز استان در سایر شهرستانها نیز تشکیل جلسه دهد.

تشنه دل در ادامه تصریح کرد: تمهیدات لازم درخصوص بازارچه‌های سوغات و صنایع‌دستی در ورودی‌های شهرهای استان با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برای سفرهای نوروزی با محوریت میراث فرهنگی و صنایع‌دستی و همکاری سایر دستگاه‌ها در حال انجام است.

وی افزود: از مردم نیز انتظار می‌رود هر گونه موارد احتکار یا گران‌فروشی کالاهای اساسی را حتماً گزارش کنند تا موضوع مورد رسیدگی قرار گیرد.

نظر شما