شناسهٔ خبر: 51994082 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: اقتصاد آنلاین | لینک خبر

عکس پاییزی امیرحسین صدیق با همسرش

امیرحسین صدیق عکسی جدید در اینستاگرام منتشر کرد.

صاحب‌خبر -
  • عکس پاییزی امیرحسین صدیق با همسرش
  • ازدواج امیرحسین صدیق
  • نقش متفاوت امیرحسین صدیق در دردسر های عظیم
به گزارش اقتصاد آنلاین، امیرحسین صدیق (زادهٔ ۸ آبان ۱۳۵۱ تهران) بازیگر ایرانی است. او پدرش علی صدیق را زمانی که ۷ سال داشت، در یک تصادف رانندگی از دست داد (۱ مهر ۱۳۵۸). او در کودکی به عضویت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان درآمد و عضو کلاس‌های تئاتر آن مجموعه شد. صدیق در سال ۱۳۷۳ با بازی در نقش آقای پدر زی زی گولو به کارگردانی مرضیه برومند به شهرت رسید.

عکس پاییزی امیرحسین صدیق با همسرش

امیرحسین صدیق عکسی جدید از خود و همسرش در اینستاگرام منتشر کرد.
عکس بازیگران

ازدواج امیرحسین صدیق

او در سال‌های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ اجرای برنامهٔ تلویزیونی کتاب‌باز را بر عهده داشت. در تاریخ ۵ بهمن ۱۳۹۷ خبر ازدواجش با باران خوش‌اندام (شاعر و تصنیف‌سرا) رسانه‌ای شد.

امیرحسین صدیق با همسرش

امیرحسین صدیق با همسرش

همکاری در چند ساخته کارگردان معروف، مرضیه برومند ، باعث شناخته شدن وی گردید از جمله خودرو تهران 11، هتل و مربای شیرین؛ به ویژه با نقش آفرینی در مجموعه زی زی گولو در نقش آقای پدر به چهره محبوب بچه ها و حتی بزرگترها تبدیل شد.

امیرحسین صدیق با همسرش

امیرحسین صدیق با همسرش

نقش متفاوت امیرحسین صدیق در دردسر های عظیم

صدیق که معمولا نقش های طنز را بازی می کند اینبار با حضور در سریال «دردسر های عظیم دو» در قالب کاراکتری جدی به ایفای نقش پرداخت، این بازیگر تلویزیون گفت و گویی درباره نقش خود عنوان کرد:«وقتی به این مجموعه آمدم احساس کردم که اشتباه نکردم و راضی بودم از اینکه این دفعه را اشتباه نکردم و کار را قبول کردم.»

امیرحسین صدیق با همسرش

نظر شما