شناسهٔ خبر: 51994077 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: مشرق | لینک خبر

نجات ۱۱ دانش آموز گرفتار در سیلاب با تلاش ۲ ساعته امدادگران مینابی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان از نجات ۱۱ دانش آموزان گرفتار در سیلاب شهرستان میناب خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش مشرق، مختار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان از رهاسازی ۱۱ دانش آموز مینابی گرفتار در سیلاب توسط امدادگران این جمعیت خبر داد.

وی در تشریح این خبر عنوان کرد: در پی طغیان رودخانه فصلی روستای مهرگان از توابع بخش حاج خادمی شهرستان میناب ۱۱ دانش آموز در مسیر بازگشت از مدرسه در سیل گرفتار شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان تصریح کرد: بلافاصله پس از دریافت گزارش نیروهای امدادی هلال احمر از شعبه میناب به منطقه اعزام و پس از تلاش مستمر موفق به رهاسازی ۱۱ دانش آموز گرفتار شدند.

وی با اشاره به اعزام ۲ تیم امدادی و ۲ خودرو کمک دار جهت امدادرسانی به دانش آموزان تصریح کرد: امدادگران جمعیت هلال احمر به علت طغیان رودخانه و صعب العبور بودن منطقه ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه در محل حادثه حاضر شدند که نهایتا ساعت ۱۸ و ۴۰ دقیقه عملیات امدادرسانی با موفقیت پایان یافت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در استان خاطر نشان کرد:نیروهای امدادی هلال احمر استان هرمزگان در تمام شعب در حال آماده باش به سر می برند تا درصورت نیاز  امدادرسانی به هم استانی های با سرعت بیشتر انجام گیرد.

۴ روز بارانی و سیلابی برای هرمزگان پیش بینی شده است.

نظر شما