شناسهٔ خبر: 51994059 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

مدیرعامل هلال احمر گیلان خبر داد

امدادرسانی به ۴۰ نفر از متاثرین برف و سرما در گیلان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از امدادرسانی نجاتگران این جمعیت به ۱۸ خودروی در راه مانده ناشی از برف و سرما در محورهای مواصلاتی استان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

صاحب‌خبر -

سیاوش غلامی در گفت وگو با خبرنگاران، با بیان اینکه در پی بارش برف و نزول دما در مناطق مختلف استان به ویژه مناطق مرتفع و محورهای کوهستانی، به تمامی عوامل امدادی استان آماده باش اعلام شد، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۸ خودروی در راه مانده متاثر از برف و سرما در محورهای مواصلاتی استان امدادرسانی شد.

وی با اشاره به اینکه ارتفاعات شهرستان های تالش، ماسال، سیاهکل و رودبار دچار برف و کولاک شدند، افزود: تمام توان عملیاتی، امدادی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر استان در خدمت هموطنان قرار گرفت و تلاش شد تا به همه درخواست های امدادی در کمترین زمان ممکن پاسخ داده شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اشاره به رهاسازی ۱۸ دستگاه خودروی زمین گیرشده در محورهای مواصلاتی استان گفت: اسکان اضطراری برای ۳۰ نفر به همراه توزیع بسته های غذایی، پتو و کنسروجات در محور اسالم به خلخال و توزیع بسته های غذایی ۷۲ ساعته و آب معدنی به دو خانوار گرفتار در برف در روستای پنبه پشت اسالم تالش از جمله خدمات ارائه شده به متاثرین از برف و سرما بوده است.

غلامی اظهار کرد: در این عملیات هفت تیم مجهز امدادی متشکل از ۳۰ نجاتگر و امدادگر مشارکت داشتند.

انتهای پیام

نظر شما