شناسهٔ خبر: 51994051 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:

فرمانداران در پیشبرد امور شهرستان ها از ظرفیت همگان استفاده کنند

بندرعباس- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: مدیران بویژه فرمانداران در پیشبرد امور شهرستان ها سعه صدر را سرلوحه کار خود قرار دهند تا بتوانند با بهره گیری از تمام ظرفیت ها امور را به خوبی به پیش ببرند.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایرنا، علی رئوفی عصرشنبه در آیین معارفه و تکریم فرماندار شهرستان رودان افزود: رمز موفقیت فرمانداران در پیشبرد امور شهرستان ها در گروی همراهی، همدلی و بهره گیری از مشارکت همگانی است.
وی همچنین با اشاره به تغییر مدیریتی در دولت ها بیان داشت: تغییرات مدیریتی با روی کار آمدن دولت های جدید، امری معمول با هدف سرعت بخشیدن در پیشبرد و اجرای برنامه های دولت است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهارداشت: رودان به عنوان یکی از قطب های مهم کشاورزی استان هرمزگان، ظرفیت های بسیاری برای سرمایه گذاری در این بخش دارد.
رئوفی ادامه داد: رودان شهرستانی عالم پرور در استان هرمزگان است و عالمان بسیاری در این شهرستان تربیت و در ترویج معارف دین مبین اسلام، کوشا بوده اند.
وی ابرازداشت: مردم شهرستان رودان، مردمی متدین، انقلابی و حامی ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
رئوفی در پایان با اشاره به آغاز فعالیت سامانه بارشی در هرمزگان خاطرنشان کرد: فرمانداران تمامی شهرستان های تابعه استان باتوجه به احتمال بارش شدید باران و سیلابی شدن رودخانه ها با فعالیت سامانه جدید بارشی، با بسیج کامل امکانات در آماده باش کامل بسر ببرند.
شایان ذکر است، در این آیین «عبدالرضا سالاری» به عنوان سرپرست جدید فرمانداری رودان معرفی و از زحمات مصطفی غلامپور فرماندار سابق این شهرستان، با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

نظر شما