شناسهٔ خبر: 51994050 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

مسئول نمایندگی ولی فقیه در هوافضا سپاه پاسداران:

مردم و رهبری جزو ارکان انقلاب/ برجام خیانت است

بابل- مسئول نمایندگی ولی فقیه در هوافضا سپاه پاسداران، اسلام، مردم و رهبری را از ارکان انقلاب برشمرد و گفت: مسئولان باید حق شهدا را ادا کنند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی رضایی شامگاه شنبه در یادواره ۹۵ شهید روحانی شهرستان بابل با اظهار اینکه شهدا به دلیل کرامت خداوند از نعمات برای گام برداشتن در مسیر حق می‌گذرند، افزود: مردم و مسئولان باید حق شهدا را ادا کنند.

وی با بیان اینکه پشتیبانی از ولایت فقیه در وصایای شهیدان تاکید شده است، گفت: شهدا جان خود را نثار کردند تا انقلاب بماند و دشمن هوس حمله به نظام و انقلاب در ذهنشان خطور نکند و در قبال آن مسئولان و مردم باید به حق شهدا ادا کنند.

وی با اظهار اینکه مازندران بیشترین شهید روحانی را تقدیم کرده است، تصریح کرد: برجام یکی از خیانت‌هایی بود که آقای روحانی انجام داد و بنا براین بود که شش تا هفت برجام ازجمله هسته‌ای، تروریسم، موشکی، حقوق بشر، فلسطین، توافق منطقه‌ای و تسلیم محض برابر آمریکا را اجرا کنند.

حجت الاسلام رضایی یادآور شد: متأسفانه در قبل اصرار برای مذاکره با آمریکا شده بود و مسئولان نتوانستند دغدغه‌های مقام معظم رهبری را در زمینه برجام عملیاتی کنند و بارها مقام معظم رهبری عنوان کرد که غربی‌ها اهل نیرنگ هستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در هوافضا سپاه پاسداران با تاکید براینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری هیچ نتیجه‌ای از برجام محقق نشده است، گفت: متأسفانه آقای روحانی به کدخدا پناه برده بود و به حق شهدا عمل نکرد.

وی افزود: مقام معظم رهبری با سند ۲۰۳۰ که شامل تربیت نیرو با غرب است، مخالفت کردند و تقی زاده‌های دوران ما ۲۰۳۰ رأی پیگیری کردند در حالی که جوان‌های مؤمن نگذاشتند تقی زاده‌های دوران، این سند را اجرایی کنند.

حجت الاسلام رضایی تصریح کرد: باید کسانی که به حق خون شهیدان عمل و ادا نکردند محاکمه شوند در حالی که سلام و مردم و رهبری ارکان انقلاب اسلامی است.

نظر شما