شناسهٔ خبر: 51169804 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برترین‌ها | لینک خبر

دلیل غیبت سرمربی پرسپولیس در کنفرانس آبی‌ها

به گفته سرپرست پرسپولیس تهدید سازمان لیگ باعث شد سرمربی پرسپولیس در هتل محل برگزاری کنفرانس باشگاه استقلال حاضر نشود.

صاحب‌خبر -

طرفداری:‌ افشین پیروانی ادعا کرد سازمان لیگ برای برگزاری کنفرانس خبری باشگاه استقلال در هتل جریمه در نظر گرفته است.

در فاصله یک روز تا برگزاری دربی ۹۷ باشگاه استقلال اعلام کرد قصد دارد از تمامی امتیازهای میزبانی خود استفاده کند و به همین دلیل کنفرانس خبری پیش از بازی نیز باید به میزبانی این باشگاه برگزار شود.

دلیل غیبت سرمربی پرسپولیس در کنفرانس آبی‌ها

باشگاه استقلال هتلی را در مرکز شهر تهران برای این کار در نظر گرفت و فرهاد مجیدی به جای آنکه برای برگزاری کنفرانس به سازمان لیگ برود، در هتل حاضر شد و با خبرنگاران حرف زد.

مدیر رسانه باشگاه استقلال قبل از آغاز کنفرانس سرمربی این تیم اعلام کرد قرار بود یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس هم طبق آیین نامه در این هتل به میزبانی باشگاه استقلال با خبرنگاران حرف بزند اما باشگاه پرسپولیس اعلام کرده سرمربی اش در این کنفرانس شرکت نمی‌کند و پرسپولیسی‌ها می‌خواهند از هفته آینده که خودشان میزبان هستند، کنفرانس خبری مستقل برگزار کنند.

همزمان با این کنفرانس یحیی گل محمدی به کنفرانس خبری سازمان لیگ هم نرفت و دستیارش حمید مطهری را به ملاقات خبرنگاران فرستاد که این کار ابتدا با دلخوری خبرنگاران همراه شد و آنها کنفرانس دستیار یحیی گل‌محمدی را تحریم کردند اما حمید مطهری و باشگاه پرسپولیس مدعی شدند یحیی گل محمدی به دلیل سرماخوردگی به کنفرانس نیامده و با انتشار یک گواهی که روی سربرگ پزشک پرسپولیس نوشته شده بود ادعا کردند سرمربی تیم شان سرما خورده است.

اما افشین پیروانی در گفتگو با شبکه خبر اعلام کرد یحیی گل محمدی به این دلیل در کنفرانس خبری به میزبانی باشگاه استقلال شرکت نکرد که سازمان لیگ تهدید کرده بود در صورت شرکت در کنفرانس جریمه می شود. افشین پیروانی گفت؛ سازمان لیگ به ما اعلام کرد باشگاه استقلال بابت برگزاری کنفرانس در هتل جریمه خواهد شد.

به نظر می رسد سازمان لیگ به پرسپولیسی ها نیز هشدار داده است اگر در کنفرانس خبری به میزبانی استقلال شرکت کنند، مشمول جریمه می شوند و به همین دلیل باشگاه پرسپولیس با استقلال همکاری نکرده است.

استقلال و پرسپولیس در حالی فردا (شنبه سیزدهم آذر ماه) به مصاف هم می‌روند که جنگ و جدل بر سر تبلیغات محیطی همچنان میان باشگاه استقلال و سازمان لیگ ادامه دارد.

برچسب‌ها:

نظر شما