شناسهٔ خبر: 51120635 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

رکورد گلزنی در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال

در بازی های امروز هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر ۳ بازی با تساوی بدون گل به اتمام رسیدند.

صاحب‌خبر -

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر عصر امروز با برگزاری ۳ دیدار به اتمام رسید و هر ۳ مسابقه پایانی این هفته با تساوی صفر - صفر به اتمام رسیدند.

عصر امروز مسابقات پدیده مقابل فجر سپاسی در مشهد، آلومینیوم اراک مقابل ذوب آهن در اراک و فولاد در مصاف با تراکتور تبریز در خوزستان با تساوی بدون گل به اتمام رسیدند.

این اتفاق در شرایطی پیش آمد که با توجه به شرایط جدول لیگ برتر، انتظار می‌رفت که این بازی ها با نتایج پرگل‌تری به اتمام برسند که این گونه نشد.

رکورد ۷ گل در ۸ مسابقه هفته هفتم لیگ برتر، تنها معطوف به این ۳ بازی نبود و در ۵ بازی دیگر این هفته نیز گل‌های زیادی زده نشد.

در این هفته از مسابقات تنها در دیدار تیم‌های فوتبال صنعت نفت آبادان و استقلال تهران (یک - یک) و سپاهان اصفهان و نساجی مازندران (۲ - صفر) بیش از یک گل داشتند.

لیگ برتر

مس رفسنجان، پرسپولیس تهران و گل گهر سیرجان نیز دیگر تیم‌های گلزن هفته هفتم لیگ برتر بودند. این ۳ تیم موفق شدند حریفان خود را با نتیجه یک بر صفر شکست دهند. به عبارتی دیگر در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال کشورمان از ۱۶ تیم حاضر تنها ۶ تیم موفق به زدن گل شده اند.

تا پایان هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر تنها ۸۵ گل زده شده است .

بیشتر بخوانید

انتهای پیام/

نظر شما