شناسهٔ خبر: 51120299 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: صدا و سیما | لینک خبر

واتساپ چه امکان جدیدی را فراهم کرده است؟

واتساپ برای اندروید نسخه بتای ۲.۲۱.۲۴.۱۱ با اضافه کردن میانبر اختصاصی به کاربران امکان می‌دهد استیکر‌ها را سریعاً ارسال کنند.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری صدا و سیما، واتساپ آزمایش میانبر جدیدی را آغاز کرده است که به کاربران امکان می‌دهد به سرعت استیکرها را به مخاطبان خود ارسال کنند. این تغییر ابتدا برای نسخه بتا در اندروید اعمال شده، اگرچه ممکن است در روزهای آینده به دست عموم برسد.

امکانات ویژه اواتس آپ

این ویژگی چند روز پس از آن ارائه شده است که واتساپ یک استیکرساز سفارشی برای دسکتاپ و کاربران وب خود معرفی کرد تا به آن‌ها اجازه دهد به راحتی استیکرهای جدید بسازند. برنامه پیام‌رسانی متعلق به متا از برچسب‌ها به عنوان یکی از منابع کلیدی استفاده می‌کند تا به افراد اجازه دهد با استفاده از تصاویر کوچک حالت خود را بیان کنند. همچنین به اشخاص ثالث اجازه ساخت استیکر برای برنامه را می‌داد.

امکانات ویژه اواتس آپ

واتساپ برای اندروید نسخه بتای ۲.۲۱.۲۴.۱۱ با اضافه کردن میانبر اختصاصی به کاربران امکان می‌دهد استیکر‌ها را سریعاً ارسال کنند.

میانبر فوروارد در کنار برچسبی که در رشته پیام خود دارید قرار می‌گیرد تا بتوانید فوراً با دیگران در واتساپ اشتراک‌گذاری کنید. باید روی میانبر ضربه بزنید و سپس مخاطب مورد نظر را انتخاب کنید. این روند کاری را که باید روی استیکر ضربه بزنید و نگه دارید و سپس دکمه Forward را از نوار بالا فشار دهید تا آن را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید را کاهش می دهد.

WhatsApp قبلاً یک میانبر فوروارد برای تصاویر دارد که به روشی مشابه کار و به شما کمک می‌کند تا به سرعت تصاویری را که در چت‌های خود دارید به اشتراک بگذارید.

می‌توانید پس از ثبت‌نام به‌عنوان آزمایش‌کننده واتس‌اپ در برنامه آزمایشی Google Play بتا، با دانلود آخرین نسخه بتای WhatsApp برای Android، به‌روزرسانی را بررسی کنید. همچنین، می‌توانید با بارگذاری فایل APK نسخه بتا از APK Mirror، به تغییرات نگاه کنید.

واتساپ در اکتبر ۲۰۱۸ استیکرهایی را روی پلتفرم خود معرفی کرد. از آن زمان، اپلیکیشن پیام رسان فهرستی از به روز رسانی‌ها را ارائه کرده است تا به افراد اجازه دهد به راحتی و به طور فعال‌تر استیکرها را در پلتفرم به اشتراک بگذارند. همچنین در اکتبر سال جاری استیکرهایی را در حالت پرداخت راه‌اندازی کرد و اخیراً به کاربران وب و دسکتاپ اجازه داد تا شروع به ایجاد استیکرهای سفارشی برای اشتراک گذاری در پلتفرم کنند.

برچسب‌ها:

نظر شما