شناسهٔ خبر: 51108280 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: راه دانا | لینک خبر

بازی‌های پاراآسیایی جوانان| برپایی کلینیک شبانه روزی فدراسیون پزشکی ورزشی

بازی های پاراآسیایی جوانان در شرایطی طی روزهای ۱۱ تا ۱۵ آذرماه در بحرین برگزار می شود که کلینیک شبانه روزی فدراسیون پزشکی ورزشی به منظور ارائه خدمات به کاوران کشورمان _کاروان فرهنگی مدافعان سلامت_ در محل دهکده بازی ها برپا شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر لاله حاکمی نایب رئیس بانوان فدراسیون پزشکی ورزشی به همراه دکتر صدرالدین آقاخانی و خانم فاطمه ایزک جمالی، گروه پزشکی اعزامی فدراسیون پزشکی ورزشی را تشکیل می دهند.

دکتر حاکمی در خصوص خدمات پزشکی ورزشی به ورزشکاران به ویژه در این رویداد گفت: فدراسیون پزشکی ورزشی در رویدادهای بین المللی بزرگ، پیش از اعزام، حین برگزاری و پس از پایان بازی ها خدمات پزشکی به ورزشکاران کشورمان را به بهترین شکل ممکن و با همه توان ارائه می دهد. در این راستا پس از آن که برای کاروان اعزامی به بازی های پاراآسیایی جوانان پرونده سلامت تشکیل شد، پس از ورود کاروان به دهکده بازی ها در بحرین، کلینیک فدراسیون در طبقه ۸ واحد ۸۱۴ دایر شد تا به صورت شبانه روزی به اعضای کاروان کشورمان خدمات پزشکی ارائه دهیم.

دکتر حاکمی خاطرنشان کرد: شرکت در جلسات هماهنگی پزشکی و کلاس بندی پزشکی، پوشش پزشکی اردوها و مسابقات ملی پوشان کشورمان نیز در دستور کار کادر پزشکی قرار دارد.

انتهای پیام/

نظر شما