شناسهٔ خبر: 51077243 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: صدا و سیما | لینک خبر

استاندار خوزستان: اخلال در آرامش بازار قابل پذیرش نیست+فیلم

استاندار خوزستان گفت: هرگونه اقدامی که باعث برهم زدن آرامش و یا ایجاد اخلال در بازار شود قابل پذیرش نیست.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز خوزستان، دکتر صادق خلیلیان در نشست ستاد تنظیم بازار خوزستان افزود:  بازار به سمت ثبات رفته است و  از اتحادیه‌ها و دستگاه‌های مربوطه خواستاریم در پایدار ماندن این ثبات نهایت تلاش را داشته باشند.

وی ادامه داد: هرگونه قیمتی که از سوی ستاد تنظیم بازار کشور اعلام می‌شود مصوب ملی است و هیچگونه تغییری در قیمت اعلام شده نباید انجام شود.

استاندار خوزستان بیان کرد: هرگونه اقدامی که باعث برهم زدن آرامش و یا ایجاد اخلال در بازار شود قابل پذیرش نیست و همه مدیران دستگاه‌ها باید برای بهبود معیشت مردم اقدام لازم را انجام دهند.

خلیلیان گفت: با وارد کردن گوشت و مرغ منجمد از استان‌های دیگر باید تعادل در عرضه و تقاضا در سطح بازار خوزستان را حفظ کرد.

بیشتر بخوانید : مرغ موجود است / افزایش مراکز عرضه در خوزستان+فیلم

وی ضمن تاکید بر کنترل هر چه بیشتر قیمت مرغ افزود: سازمان های صمت و جهاد کشاورزی خوزستان نظارت بیشتری را بر قیمت مرغ از تولید تا کشتار داشته باشند تا فشار کمتری بر تولید کننده و کشتارگاه‌ها وارد شود.

<div id="video-display-embed-code_7309363"><script type="text/JavaScript" src="https://www.iribnews.ir/fa/news/play/embed/3290204/7309363?width=400&height=300"></script></div>

 

نظر شما