شناسهٔ خبر: 51065922 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: موج | لینک خبر

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران:

حل معضل ترافیک استان در دستور کار قرار گرفت

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، گفت: با تأکید استاندار مازندران مبنی بر حل مشکلات اساسی استان، رفع مسایل و گره های ترافیکی در دستور کار قرار گرفته است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، مهدی رازجویان در جلسه شورای ترافیک استان با اشاره به اینکه استاندار مازندارن بر تهیه 5 طرح اولویت دار برای حل مشکلات اساسی استان تأکید کرد، اظهار داشت: مقام عالی دولت در مازندران، ترافیک را از جمله مشکلاتی عنوان کرد که مردم استان و گردشگران از آن رنج می برند.

وی با بیان این که مازندران به عنوان استان برتر در کاهش تصادفات و فوتی ها در سطح کشور بر اساس گزارش پلیس راهور و ستاد ناجا کشور شناخته شده است، ادامه داد: مازندران به عنوان کانون توجه گردشگران باید به لحاظ ترافیکی در شرایط مطلوبی باشد و نباید شاهد توقف های طولانی در محورهای مواصلاتی باشیم.

معاون عمرانی استاندار بیان داشت: با توجه به در پیش بودن عید نوروز و مهار شدن ویروس کرونا می بایست اقداماتی را در این راستا در محورهای مواصلاتی و محورهای بین شهری صورت دهیم که این جلسه حسب دستور استاندار برگزار و معضلات ترافیکی احصا و راهکارهای مرتبط در این راستا با هماهنگی دستگاه های اجرایی در جلسات آتی مطرح و بررسی می شود تا با صدور دستورات لازم توسط استاندار شاهد کاهش ترافیک و سردرگمی مردم باشیم.

نظر شما