شناسهٔ خبر: 51064775 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: صدا و سیما | لینک خبر

صعود شهرداری نوشهر به دور بعدی جام حذفی

تیم شهرداری نوشهر به دور بعدی جام حذفی فوتبال کشور صعود کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز مازندران، مرحله سوم رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران دیروز شنبه با چند دیدار در شهر‌های مختلف برگزار شد که دو نماینده مازندران با برتری مقابل حریفان به مرحله بعد صعود کردند.

تیم فوتبال شهرداری نوشهر با برتری ۳ بر صفر مقابل مهمانش جواهری منصور آبیک راهی مرحله بعدی جام حذفی شد.


شاگردان محسن بنگر در این دیدار از حق میزبانی استفاده کردند و مهمان خود را با سه گل بدرقه کردند و راهی مرحله بعد شدند.


رایکا بابل نیز با وجود عقب افتادن از اسپاد تهران، ۲ بر یک میهمانش را شکست داد و راهی دور بعد شد.

 

در مهم‌ترین دیدار‌های دیگر این مرحله خیبر خرم‌آباد، توانست تیم شهرداری همدان را که در رده سوم لیگ دسته اول فوتبال ایران قرار دارد، با تک گل فرزاد محمدی شکست دهد و به مرحله بعد صعود کند.


دیگر تیم لیگ یکی ویستاتوربین با نتیجه ۳ بر یک پیام کاشان را شکست داد و راهی مرحله بعد شد.


شمس‌آذر قزوین در دیدار پرگل با نتیجه ۵ بر ۲ یادآوران دوکوهه اندیمشک را شکست داد و به جمع ۳۲ تیم برتر صعود کرد.


ملوان و مس شهر بابک در فاصله یک هفته‌ای و این بار در جام حذفی، باز هم برابر هم قرار گرفتند که تلاش دو تیم در ۹۰ دقیقه فایده نداشت و دو تیم به تساوی یک بر یک دست پیدا کردند، اما این مسی‌ها بودند که انتقام لیگ را گرفتند و در وقت‌های اضافه با به ثمر رساندن گل پیروزی، صدرنشین لیگ یک را از دور رقابت‌ها حذف کردند.


در ادامه مرحله سوم جام حذفی فوتبال ایران، دو تیم لیگ یکی مس کرمان و خوشه‌طلایی ساوه در کرمان به مصاف هم رفتند که میزبان پس از تساوی یک بر یک در ۱۲۰ دقیقه تلاش دو تیم، در ضربات پنالتی توانست با نتیجه ۵ بر ۶ حریفش را شکست دهد و راهی دور بعد شود.


در دیگر دیدار این مرحله، دو تیم فوتبال قشقایی شیراز و شاهین بندرعامری بوشهر به مصاف هم رفتند که شیرازی‌ها با هدایت مهدی رجب‌زاده توانستند پس از تساوی بدون گل در ۱۲۰ دقیقه، حریف‌شان را با نتیجه ۴ بر ۲ در ضربات پنالتی مغلوب کنند و به جمع ۳۲ تیم برتر این دوره جام حذفی صعود کنند.


همچنین همزمان با مرحله سوم جام حذفی، تیم شاهین بوشهر برابر سایپا تهران با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید و به دور چهارم جام حذفی و تقابل با یک تیم لیگ برتری راه یافت.

همچنین تیم استقلال خوزستان با شکست برابر خلیج فارس ماهشهر، از گردونه این رقابت‌ها حذف شد.


قرعه کشی دور بعدی جام حذفی فوتبال کشور چهارشنبه برگزار می‌شود.

نظر شما