به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر ایران جام «سردار دلها» فردا (یکشنبه) با 7 دیدار در شهرهای تهران، آمل، اصفهان، ارومیه (2 بازی)، مریوان و رفسنجان پیگیری میشود.
در یکی از جذابترین دیدارهای هفته دهم، شاگردان رحمان محمدیراد در تیم سپاهان در روز میزبانی از شهداب یزد تلاش خواهند کرد دهمین برد متوالی خود را کسب کنند تا همچنان بتوانند به یکهتازی خود در صدر جدول ادامه دهند. این درحالی است که یزدیها که تاکنون 5 برد و 14 امتیاز کسب کردهاند و در رده پنجم ایستادهاند تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا با کسب پیروزی مقابل تیم صدرنشین، نیمنگاهی به ارتقای جایگاه خود داشته باشند.
سالن 6 هزارنفری غدیر ارومیه فردا میزبان تیمهای دوم و چهارم است؛ جایی است که شهرداری ارومیه که هفته گذشته مقابل پیکان متحمل شکست شد، این هفته قصد دارد به بهترین نحو ممکن از امتیاز میزبانی استفاده کرده و با غلبه بر حریف مدعی خود شهرداری گنبد، هشتمین پیروزی را در کارنامه ثبت کند. در طرف مقابل اما شاگردان عظیم جزیده در تیم شهرداری گنبد هم قطعا تمام داشتههای خود را بهکار خواهد گرفت تا با کسب یک پیروزی خارج از خانه، از رتبه چهارمی فاصله بگیرد.
شاگردان پیمان اکبری این هفته میهمان مریوانیها هستند. دو تیم درحالی به مصاف هم میروند که پیکان به عنوان تیم سوم مقابل راهیاب ملل قرار میگیرد که در رده ششم ایستاده. پیکانیها هفته گذشته موفق شدند تیم شهرداری ارومیه را با نتیجه 3 بر 2 از پیش رو بردارند و این هفته هم به دنبال حفظ نوار پیروزیها هستند. البته اگر میزبان میهمان را غافلگیر نکند.
در هفته دهم تیمهای مس رفسنجان و پاس گرگان به عنوان تیمهای یازدهم و دهم جدول با هم دیدار میکنند. آن هم در شرایطی که دو تیم 3 برد در کارنامه دارند و کسب چهارمین پیروزی قطعا جایگاه این دو تیم را دستخوش تغییر خواهد کرد.
دو تیم آذرباتری ارومیه و هورسان رامسر نیز با 2 برد در کارنامه به مصاف هم میروند و برنده، تیمی است که صاحب سومین پیروزی در لیگ خواهد شد.
برنامه کامل هفته دهم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:
ارومیه، سالن غدیر، ساعت 15
شهرداری ارومیه – شهرداری گنبد
تهران، خانه والیبال، ساعت 16
سایپا – فولاد سیرجان
آمل، سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت 16
لبنیات هراز – شهرداری ورامین
مریوان، سالن زاگرس، ساعت 16
راهیاب ملل مریوان – پیکان
رفسنجان، سالن 9 دی، ساعت 16
مس رفسنجان – پاس گرگان
اصفهان، سالن 25 آبان، ساعت 17
سپاهان – شهداب یزد
ارومیه، سالن غدیر، ساعت 18
آذرباتری ارومیه – هورسان رامسر
*اسامی داوران و ناظران هفته دهم لیگ برتر والیبال
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی داوران و ناظران دیدارهای هفته دهم را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست داوران و ناظران به قرار زیر است:
ارومیه، سالن غدیر، ساعت 15
شهرداری ارومیه – شهرداری گنبد
ناظر فنی: امیر طلوعکیان، ناظر ویژه: مرتضی افجهای، ناظر داوری: محمد شاهمیری، داور اول: مرتضی اکرمی و داور دوم: مهرداد شوشتری
تهران، خانه والیبال، ساعت 16
سایپا – فولاد سیرجان
ناظر فنی: خضراله ترابی، ناظر ویژه: رضا خانمحمدی، ناظر داوری: اسماعیل صباغ، داور اول: داود نافعی و داور دوم: عباسعلی قلیچخان
آمل، سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت 16
لبنیات هراز – شهرداری ورامین
ناظر فنی: محمد ابراهیمزاده، داور اول: احمد سرمست و داور دوم: محمد آقایی
مریوان، سالن زاگرس، ساعت 16
راهیاب ملل مریوان – پیکان
ناظر فنی: عباس امانی، ناظر داوری: علیاصغر حاجکاظمی، داور اول: کیوان عابدزاده و داور دوم: اکبر شرقی
رفسنجان، سالن 9 دی، ساعت 16
مس رفسنجان – پاس گرگان
ناظر فنی: علیرضا گیلانی، ناظر داوری: محسن ترابی، داور اول: امید فولادیوندا و داور دوم: وحید پورکاشیان
اصفهان، سالن 25 آبان، ساعت 17
سپاهان – شهداب یزد
ناظر فنی: مسعود یزدانپناه، داور اول: مسعود ذوقی و داور دوم: حامد آقابراری
ارومیه، سالن غدیر، ساعت 18
آذرباتری ارومیه – هورسان رامسر
ناظر فنی: امیر طلوعکیان، ناظر ویژه: فرج فرجالهی ناظر داوری: محمد شاهمیری، داور اول: اصغر میرزایی و داور دوم: قادر صادقی
انتهای پیام/
نظر شما