شناسهٔ خبر: 51028139 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: گیمفا | لینک خبر

سی دی پراجکت: Cyberpunk 2077 در دراز مدت به عنوان یک بازی خیلی خوب مطرح خواهد شد

صاحب‌خبر -

رئیس شرکت سی دی پراجکت (CD Projekt) باور دارد در آینده، زمانی که مشکلات Cyberpunk 2077 برطرف شوند، از این بازی به عنوان یک اثر خیلی خوب یاد می‌شود.

آدام کیچینسکی (Adam Kicinski)، رئیس شرکت سی‌دی پراجکت، در مصاحبه‌ای با روزنامه‌ی اقتصادی Rzecpospolita اظهار داشت که شکل‌گیری نوعی «آگاهی برند» پیرامون Cyberpunk 2077 بدان معنا است که سرانجام این اثر به عنوان یک موفقیت مطرح خواهد شد، اگرچه در ماه دسامبر گذشته و بازه‌ی انتشار، آغاز چالش‌برانگیز و سختی را تجربه کرد. وی در این باره گفت:

بازی Cyberpunk 2077 مطمئناََ بزرگ‌‌ترین، جاه‌طلبانه‌ترین و قطعاََ پیچیده‌ترین پروژه‌ای است که در طول این 27 سال توسعه داده‌ایم. تقریباََ از هر جهتی سعی کردیم یک قدم فراتر برویم، همان‌طور که در هر نسخه‌ از سری The Witcher سعی کردیم این کار را انجام دهیم.

عرضه‌ی یک بازی در فرنچایزی کاملاََ تازه چالش‌ها و ریسک‌های زیادی را در بر دارد، مخصوصاََ زمانی که مفهومی که قصد زنده کردنش را دارید پیچیده باشد. ما یک شهر آینده‌نگرانه عظیم به نام نایت‌ سیتی را خلق کردیم، جایی که شخصیت‌های مختلف در قالب داستان‌های غیر‌خطی مختلف قرار می‌گیرند.

ما به بسیاری از جنبه‌هایی که در بازی اعمال کردیم افتخار می‌کنیم، اما می‌دانیم که همه‌ چیز به صورت هموار در مسیری که ایده آل ما بود قرار نگرفت. در هر صورت، آگاهی‌ای که حول این برند شکل داده‌ایم بسیار گسترده‌ است و عواملی مانند جهان، شخصیت‌ها و جزئیات بازی توانسته‌اند طرفداران زیادی را از سرتاسر جهان جذب خود کنند.

ما باور داریم که در دراز مدت بازی Cyberpunk 2077 به عنوان یک اثر بسیار خوب پذیرفته خواهد شد و همانند سایر عناوین ما، سال‌ها فروش خوبی را تجربه خواهد کرد؛ مخصوصا زمانی که سخت‌افزارها قدرتمند‌تر شوند و ما بازی را بیش از پیش بهبود دهیم.

ما به طور تمام وقت روی به‌روزرسانی و بهبودهای بازی کار می‌کنیم و همچنین نسخه‌ی نسل جدید نیز در دست توسعه قرار دارد. صد البته که عرضه‌ی ابتدایی بازی درس بزرگی برای ما بود. این موضوع ما را مجازات کرد و به طور همزمان این انگیزه را داد که در آینده بهتر باشیم.

کیچینسکی متذکر شد که بازی در ادامه‌ی سال 2021 هیچ‌گونه به‌روزرسانی جدیدی دریافت نخواهد کرد. از طرفی، نسخه‌ی نسل بعدی Cyberpunk 2077 به همراه پچ 1.5 در سه‌ماهه‌ی ابتدایی سال 2022 منتشر خواهد شد.

وی پیرامون این موضوع گفت:

تصمیم به تعویق انداختن نسخه‌ی نسل بعدی Cyberpunk بسیار سخت بود، اما ما اطمینان داریم که کار درست را انجام دادیم، چرا که تیم سازنده به ما این پیشنهاد را داده بود. ما به زمان بیشتری نیاز داریم تا کیفیت بصری را بهبود دهیم و عملکرد پایدارتری به ارمغان بیاوریم.

سی‌دی پراجکت برنامه‌ی بهبود Cyberpunk 2077 را باری دیگر به‌روزرسانی کرده است که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید:

سی دی پراجکت Cyberpunk

در حال حاضر بازی Cyberpunk 2077 در فروشگاه‌های استیم، پلی استیشن و ایکس باکس تخفیف خورده است. با وعده‌های اصلاح مشکلات، پیشنهاد می‌دهیم این فرصت طلایی را از دست ندهید.

برچسب‌ها:

نظر شما