شناسهٔ خبر: 51028090 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:

تقویت مسجدمحوری و پایگاه‌های بسیج در دستور کار ویژه است

اراک - ایرنا - فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند تقویت مسجد محوری و پایگاه‌های بسیج است که در این راستا برنامه های بلندمدت و کوتاه مدت در سپاه هدفگذاری شده است.

صاحب‌خبر -

سردار سرتیپ دوم پاسدار «محسن کریمی» روز جمعه در جمع بسیجیان پایگاه بسیج امام علی(ع) اراک، افزود:  پیام مقام معظم رهبری به بسیجیان، افق تازه‌ای در پیش روی جوانان بسیجی و فصل تازه‌ای برای فعالیت‌های بسیج به‌منظور خدمت به مردم و نظام اسلامی آغاز و موجب تقویت انگیزه جوانان بسیجی برای ادامه مسیر تحقق تمدن اسلامی شد.

وی تاکید کرد: بسیجیان با تکیه بر رهنمودهای رهبری انقلاب اسلامی و عمل صالح مستحکم‌تر از گذشته و با عزمی راسخ و برنامه‌ریزی دقیق در راستای تحقق مولفه‌های بیانیه گام دوم انقلاب گام برمی‌ردارند  و از فرصت تشکیل دولت مردمی و انقلابی سیزدهم در راستای تشکیل دولت اسلامی بیشترین بهره‌گیری را می‌کنند.

 فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با تأکید بر اینکه بسیج نماد «مامی توانیم» در عرصه‌های مختلف است،گفت: بسیجیان با روحیه ایثارگری و شهادت‌طلبی موفقیت های چشمگیری در عرصه‌های مختلف به یادگار گذاشته‌اند.

سردار کریمی اظهار داشت: ایجاد  ۷۰۰ صندوق قرض‌الحسنه مردم پایه با محوریت مساجد از جمله اقدامات برای رفع مشکلات معیشتی مردم و ایجاد اشتغال است، که در این راستا بیش از ۲ هزار و ۱۰۰ فرصت شغلی پایدار  ایجاد شده است.
وی خاطرنشان کرد: سازماندهی بیش از یک‌هزار و ۲۵۰ گروه جهادی به استعداد ۲۵ هزار جهادگر بسیجی و اجرای بیش از یک‌هزار و ۶۰۰ طرح عمرانی و محرومیت‌زدایی به ارزش یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در پنج سال اخیر از دیگر اقداماتی است که مساجد نقش مهمی در هدایت و سازماندهی جهادگران داشته‌اند.

نظر شما