شناسهٔ خبر: 51028029 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: بسیج نیوز | لینک خبر

فرمانده سپاه ناحیه شاهرود:

بسیج همیشه در خدمت مردم و نظام اسلامی است

شاهرود_فرمانده سپاه ناحیه شاهرود گفت: بسیج و بسیجیان در خدمت رسانی به مردم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار بسیج، سرهنگ پاسدار محمد خوشقدم در گردهمایی حلقه‌های صالحین سپاه ناحیه شاهرود و نمازگزاران جمعه در حسینیه اعظم مدرسه قلعه شاهرود به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، با گرامیداشت هفته بسیج، یا بیان اینکه بسیج مستضعفین مدافع استقلال اسلامی و ارزش‌های انقلاب است و در پیشبرد اهداف نظام اسلامی ایران در همه عرصه‌ها حاضر می‌باشد، افزود: امروز که جشن ۴۲ سالگی بسیج را می‌گیریم، بسیج ثابت کرده در هر عرصه‌ای در کشور که نیاز به خدمت رسانی است حاضر و در کنار مردم و مسئولان حضور دارد.
او با اشاره به شیوع کرونا و حضور بسیج در خدمت رسانی به مردم و رزمایش مواسات و کمک مومنانه، افزود: در این مدت بسیج مردمی توانسته است خدمات فراوانی را در عرصه بهداشت و درمان و کمک مومنانه انجام دهد و این تلاش‌ها همچنان ادامه دارد.
فرمانده سپاه شاهرود با اشاره به خدمت رسانی بسیج در مناطق محروم در قالب گروه‌های جهادی و رزمایش خدمت در محلات اسلامی شاهرود، گفت: تمام این تلاش‌ها برای خدمت به مردم عزیز است و بسیجیان همچنان در صحنه حضور دارند.
او با تقدیر و تشکر از تلاش و کوشش بسیجیان در عرصه‌های مختلف از مسئولین نیز برای حمایت‌های خود از این شجره طیبه تقدیر کرد.

در این مراسم، با اهدا لوح تقدیر از ائمه جماعات، هیأت امنا، کانون های فرهنگی و هنری مساجد و مراکز نیکوکاری برتر شهرستان به همت مرکز رسیدگی به امور مساجد، سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه ناحیه شاهرود،کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان شاهرود در قالب قرارگاه نبی اکرم (ص) شهرستان تقدیر به عمل آمد.

نظر شما