شناسهٔ خبر: 51024931 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان| شکست تیم هیئت فوتبال اصفهان در دیداری یک‌طرفه

گروه استان‌ها- هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان با شکست سنگین تیم هیئت فوتبال اصفهان به پایان رسید.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان امروز با انجام 6 دیدار در 2 گروه برگزار شد و تیم هیئت فوتبال اصفهان در زمین خود میزبان تیم نصر فردیس بود.

نصر فردیس که تا پیش از این مسابقه با 7 امتیاز در رده دوم گروه 2 این رقابت‌ها جای داشت، برابر هیئت فوتبال اصفهان بازی یک‌طرفه‌ای را به نمایش گذاشت و با نتیجه 9 بر یک پیروز شد.

هرچند تیم هیئت فوتبال اصفهان خیلی زود و در دقیقه 2 توسط آزاده اژدری به گل رسید و نیمه نخست با برتری یک بر صفر این تیم پایان یافت، اما نصر فردیس در نیمه دوم 9 بار دروازه تیم هیئت فوتبال اصفهان را باز کرد تا به برتری پر گل 9 بر یک برسد.

نسترن مقیمی، مینا احدی، مارال ترکمان (2 گل)، الهام عنافچه (2 گل)، فاطمه تراهی و ستایش حسینی (2 گل) گلزنان تیم نصر فردیس در نیمه دوم این دیدار بودند.

به این ترتیب، تیم نصر فردیس 10 امتیازی شد تا همچنان پس از پیکان 15 امتیازی در رده دوم جدول گروه 2 لیگ برتر فوتسال بانوان جای داشته باشد. شرکت ملی حفاری نیز با شکست  مس رفسنجان 6 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به تیم کیمیای اسفراین جای این تیم را در رده سوم جدول گرفت. تیم هیئت فوتبال اصفهان نیز همچنان بدون برد و امتیاز در انتهای جدول این گروه ایستاده است.

نتایج کامل دیدارهای هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان به این شرح است:

بوتا پارس ایرانیان 4 - مس کرمان صفر

پویندگان فجر شیراز صفر - پالایش نفت آبادان 5

هیئت فوتبال رودان 6 - چیپس مشهد یک

شرکت ملی حفاری ایران 2 - مس رفسنجان یک

هیئت فوتبال اصفهان یک - نصر فردیس 9

پارس آرا شیراز صفر - پیکان تهران 6

انتهای پیام‌/165/ف

نظر شما