شناسهٔ خبر: 50422112 - سرویس گوناگون
نسخه قابل چاپ منبع: انتخاب | لینک خبر

ماجرای زوج عجیبی که ۲۱ فرزند دارند

یک زن ۲۴ ساله اهل باتومی، گرجستان و همسرش گالیپ ۵۷ ساله، با روش رحم اجاره‌ای ۲۱ فرزند دارند و برای نگهداری از فرزندان خردسال خود سالانه ۱۹۵ هزار دلار هزینه می‌کنند.

صاحب‌خبر -
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

یک زن  ۲۴ ساله اهل باتومی، گرجستان و همسرش گالیپ ۵۷ ساله، با روش رحم اجاره‌ای ۲۱ فرزند دارند و برای نگهداری از فرزندان خردسال خود سالانه ۱۹۵ هزار دلار هزینه می‌کنند.

به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب به نقل از نیویورک پست، کریستینا، که اصالتاً اهل روسیه است، سالانه ۹۶ هزار دلار خرج ۱۶ پرستار بچه می‌کند که شبانه روز برای مراقبت از نوزادانشان که به سرعت در حال رشد هستند، کار می‌کنند.

این زوج همچنین با دختر کریستینا، ویکتوریا، شش ساله، از رابطه قبلی، و یکی از ۹ فرزند بزرگتر گالیپ زندگی می‌کنند، به این معنی که ۲۳ کودک زیر یک سقف هستند.

کریستینا اصرار دارد که او یک مادر عالی است. او قبلاً به Fabulous گفته بود: «من همیشه با بچه‌ها هستم و همه کار‌هایی را انجام می‌دهم که معمولاً مادران انجام می‌دهند. تنها تفاوت در تعداد بچه هاست. هر روز متفاوت است، از برنامه ریزی کارکنان گرفته تا خرید برای خانواده.»

کریستینا در مورد زندگی روزمره خود در اینستاگرام نیز  صحبت می‌کند و ۱۶۰ هزار دنبال کننده دارد.
در اینستاگرام، از کریستینا پرسیده شد که چگونه کار می‌کند و آیا هر پرستار بچه به یک کودک خاص اختصاص داده شده است یا خیر.

او گفت: «نه، هیچ اجباری وجود ندارد. در طول روز  البته، یک فرد خاص مسئول یک کودک خاص است. اما در طول هفته، دایه‌ها عوض می‌شوند.» بزرگترین کودک ۱۵ ماهه و کوچکترینشان ۳ ماهه است.

لینک کوتاه کپی لینک

برچسب‌ها:

نظر شما