شناسهٔ خبر: 50422087 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

عزیزی تاکید کرد؛

دولت نیاز به یک نوسازی مدیریتی دارد

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت سیزدهم نیاز به یک نوسازی مدیریتی دارد و امید است این امر به تدریج اجرایی شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، ابراهیم عزیزی نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در مراسمی که به مناسبت هفته وحدت در شهرک سعدی شیراز برگزار شد، گفت: مدیران فسادستیز، مردمی، پاکدست، ارزشی و خدمت گذار باید زمام امور را در دست گیرند.

او با بیان اینکه باید به دولت فرصت دهیم که مدیران شایسته را به کار گیرد، افزود: در بخش قانون گذاری مجلس یازدهم تمام توان خود را بر حل مشکلات مردم و موضوعات مهم و محوری گذاشته است.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: البته در مقطعی در سال نخست شروع به کار این مجلس، با دولتی کم توان مواجه بودیم؛ دولتی که توانایی اجرای مصوبات مجلس را نداشت.

عزیزی ادامه داد: قانون جهش مسکن، مالیات بر خانه‌های خالی، تسهیل کسب و کار، قانون لغو تحریم‌هاو... در مجلس یازدهم تصویب شده و با اجرای آن می‌توان امیدوار بود که بخش بسیاری از مشکلات مردم حل و فصل شود.

او به برخی اقدامات در فارس نیز اشاره کرد و گفت: در فارس چند پروژه بزرگ همچون انتقال آب از خلیج فارس به استان فارس کلید خورده؛ پروژه‌ای که نزدیک به ۴۰هزار میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد.

عزیزی اضافه کرد: در این پروژه بزرگ تخصیص آب به فارس۲۹۰میلیون لیتر بود که با رایزنی‌های انجام شده، این میزان را به ۴۰۰میلیون لیتر رساندیم یعنی تقریبا ۳برابر نیاز سالانه شهرستان شیراز که یک کار زیربنایی و مهم بود.

این نماینده مجلس با بیان اینکه نیاز سالانه شهرستان شیراز به آب حدود ۱۵۰میلیون متر مکعب است، گفت: در حوزه ریل و راه با رایزنی‌های انجام شده قطعه یک و دو راه‌آهن شیراز بوشهر به مناقصه رفته و راه آهن شیراز گل‌گهر نیز از ماده ۴۸خارج شد و دوباره به جریان افتاد ضمن اینکه آزادراه شیراز اصفهان تا شش ماهه نخست ۱۴۰۱ به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/

نظر شما