شناسهٔ خبر: 50356462 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فرارو | لینک خبر

مهاجم جدید پرسپولیس از بلژیک می‌آید؟

پرسپولیس همچنان یک جای خالی در فهرست بزرگسالانش دارد و به دنبال جذب بازیکنی جدید است.

صاحب‌خبر -

فرارو: پرسپولیس برای فصل بیست و یکم لیگ برتر ایران ۵ خرید جدید داشته است؛ ۲ مدافع، ۲ هافبک و یک مهاجم. با این حال، این تیم هنوز به دنبال خریدن یک مهاجم جدید است که گفته می‌شود این بازیکن خارجی است.

به گزارش فرارو، یحیی گل محمدی مدت هاست به دنبال خریدن مهاجم خارجی برای پرسپولیس است. حتی عنوان شده که بازیکن مدنظر او استنلی کی روش مهاجم فصل پیش سپاهان است، ولی ابتدا قانون فدارسیون فوتبال و بعد‌ها بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه مانع از خرید این بازیکن شده است.

در شرایطی که پرسپولیسی‌ها هنوز یک جای خالی در فهرست بزرگسالان تیم دارند عنوان شده که این جای خالی برای خریدن یک مهاجم خارجی درنظر گرفته شده و همچنان استنلی کی روش گزینه اصلی است. با این حال صحبت‌های اخیر یحیی گل محمدی مبنی بر اینکه بازیکن خارجی که آزاد مانده و تیمی ندارد، حتما، بازی اش اشکالاتی داشته، به این شایعه دامن زده که شاید گل محمدی قید خرید مهاجم خارجی را زده است. همزمان، اما اخباری مبنی براینکه پرسپولیسی‌ها به دنبال خرید مهاجم بادران هستند هم به گوش می‌رسد. موضوعی که حتی اگر عملی شود هم باز فهرست پرسپولیس پر نخواهد شد، چون مهاجم بادران در زمره خرید‌های زیر ۲۳ سال پرسپولیس محسوب می‌شود.

حالا، اما شایعه دیگری هم به راه افتاده که ممکن است خرید پرسپولیسی‌ها بعد از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی کاوه رضایی، بازیکن باشگاه لوون بلژیک باشد. کاوه پیش‌تر برای استقلال به میدان رفته و تا همین یکی دو هفته پیش شایعه بازگشتش به این تیم مطرح بود. با این حال به نظر می‌رسد استقلالی‌ها با رودی ژستد توافق کرده اند و این مهاجم فرانسوی – بنینی قرار است فردا به تهران بیاید. در این میان عنوان شده که رابطه خوب کاوه رضایی با یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس، ممکن است او را به پرسپولیس بکشاند تا در سال منتهی به جام جهانی، کاوه رضایی فرصت حضور در تیم ملی را از دست ندهد. این شایعه در شرایطی مطرح شده که رضایی شرایط خوبی در باشگاه لوون بلژیک ندارد و در این فصل فقط ۵ بار به میدان رفته که حاصلش یک پاس گل است.

نظر شما