شناسهٔ خبر: 50348101 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: شبستان | لینک خبر

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی:

انقلاب اسلامی، ریشه در حرکت نبی اکرم (ص) در دفاع از حقوق محرومان دارد

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی گفت: انقلاب اسلامی، ریشه در حرکت نبی اکرم (ص) در دفاع از حقوق محرومان دارد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری شبستان از بجنورد؛ حجت‌الاسلام والمسلمین «رضا نوری» امروز یک شنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی احداث 401 واحد مسکونی ویژه محرومین که هم‌زمان با هفته وحدت و با مشارکت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در روستای تلفیقی اینچه علیا بخش مرکزی شهرستان مانه و سملقان برگزار شد، بر هم‌افزایی دستگاه‌ها در ساخت مسکن محرومان و حذف خانه‌های خشت و گلی تأکید کرد.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با گرامیداشت سالروز میلاد باسعادت نبی اکرم (ص) با اشاره به برادری شیعه و سنی و اتحاد آنان در پیروی از ارزش‌های دینی، افزود: امروز اتحاد و انسجام بین شیعه و سنی راه مقابله با حاشیه‌سازی‌های دشمنان است.

 

رئیس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی تصریح کرد: تقویت اتحاد و انسجام بین شیعه و سنی، راه مقابله با حاشیه‌سازی و کینه‌توزی‌های دشمن مشترک اسلام و مسلمین است.

 

وی در ادامه با بیان اینکه پیامبر (ص) حق عظیمی بر گردن ما دارد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما نیز ریشه در حرکت نبی اکرم (ص) در دفاع از حقوق محرومان دارد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین نوری در ادامه با تقدیر از مشارکت کمیته امداد، بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن در شروع به کار ساخت ۴۰۱ واحد مسکونی ویژه محرومان، افزود: ساخت مسکن ویژه محرومان، اقدام و فعالیتی ارزشی در راستای حفظ شأن و جایگاه مددجویان است.

 

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی به حذف خانه‌های خشت و گلی منازل محرومان تأکید کرد و گفت: با توجه به اینکه خراسان شمالی استانی زلزله‌خیز است؛ ازاین‌رو هم‌افزایی دستگاه‌ها در مقاوم‌سازی مسکن محرومان و حذف خانه‌های خشتی و گلی امری ضروری است.

 

پایان پیام/71

نظر شما